Добкін розповів про гольф під самогон та про синів Шевченка

Понеділок, 23 вересня 2013, 16:30

Харківський губернатор Михайло Добкін не вважає гольф грою для мільйонерів. Він грає в нього заради задоволення, навіть взимку - під млинці та самогон.

А ще Добкін нещодавно був в гостях у футболіста Андрія Шевченка в Лондоні.

Враженнями від поїздки губернатор поділився з Катериною Осадчею у програмі "Світське життя".

У всьому світі гольф вважають грою для багатих, бо зазвичай членство у гольф-клубах коштує недешево. Однак Добкін з цією думкою не згоден.

"Гольф – не гра мільйонерів. Ці спортсмени можуть заробити десятки та сотні мільйонів. Але ця гра доступна більшій кількості людей, ніж ми звикли про це думати", - сказав він.

 Добкін розповів про своє захоплення гольфом 

Крім того, політик впевнений, що для гри в гольф не обов'язково їздити за кордон.

"Ми граємо тут і на снігу. На трьох-чотирьох лунках спеціальними катками утрамбовують сніг. Цікавий турнір із млинцями, трішки із самогоном та хорошим зимовим настроєм", - поділився Добкін.

На зауваження ведучої про те, що в середньому членство у гольф-клубі коштує 10 тисяч доларів, харківський губернатор зауважив:

"Усі чомусь склали стереотип, що гра у гольф – це гра мільйонерів. Є такі клуби, у яких не купиш за гроші членство, тому що необхідна рекомендація тих людей, які вже є членами клубу. Андрій Шевченко, у якого я був за його запрошенням вдома у Лондоні в гостях, він якраз тривалий час намагався стати членом гольф-клубу, який у його розумінні, був для нього ідеальним. І на це пішло багато часу, незважаючи на його зірковий статус".

Для Добкіна гольф перш за все - задоволення  

"Я граю для здоров'я, для задоволення для того, щоб можна було провести час", - додав Добкін.

Також Михайло Маркович трішки розповів про свій візит до заміського маєтку Шевченка у Лондоні. Добкін зауважив, що йому не часто доводилося спілкуватися з Андрієм.

"Ми давно знайомі, але Андрій – спортивний футболіст, в нього бракувало часу навіть на родину", - сказав губернатор.

"Він приймав у гостях не губернатора Харківської області, а свого друга Михайла Добкіна, з яким поділився дуже особистою частиною свого життя. Так як він талановита людина, як правило, людина талановита у всьому - в організації родини, свого побуту. В нього чудові діти, це не мажори, не піжони. Один з них займається спортом, інший, гадаю, реалізовуватиме себе в іншій сфері, третій ще зовсім маленький", - поділився Добкін.

Добкін побував в гостях у Шевченка та познайомився з його трьома синами 

Як відомо, син губернатора Микола займається футболом. На запитання про те, як оцінює можливості хлопця Андрій Шенвченко, Добкін наголосив:

"Андрій не дивився на гру мого сина".

А сам батько розповів про те, що йому сподобалося, коли він вперше прийшов на тренування Миколи.

"Я ціную свого сина у футболі за інші речі. Коли я вперше приїхав подивитися на його тренування, я побачив, що у всіх хлопців ззаду на футболках написані прізвища, а в мого сина – ім'я. Я його запитав: "Що це таке? Модна фішка якась?" Він каже: "Ні, тато, розумієш, ну чого ж я напишу прізвище, вони ж мене будуть підсуджувати і судді будуть неправильно ставитися, я не хочу", - зазначив Добкін.

 Добкіна вразила скромність сина, який не захотів "світити" прізвищем

Незабаром донька губернатора Алла святкуватиме 20-річчя. Минулого року на дні народження дівчини співала Світлана Лобода.

"Зрозуміло, що в нас буде якесь родинне свято. Але, вочевидь, вона отримає максимум драйву і задоволення, якщо вона буде зі своїми однолітками. Якщо вона буде сильно наполягати, то замість подарунку я, можливо, запрошу когось для виступу на її заході, але вона має сама обрати, що їй важливо", - сказав губернатор.

 А це, вочевидь, хлопець Алли Добкіної, якого вона спочтаку приховувала

Друг Добкіна Геннадій Кернес цього літа з дружиною Оксаною відпочивав у Монте-Карло. А Добкін, певно, у цей час рибалив.

"На Волзі, зловив, як завжди, багато риби, багато відпустив", - поділився губернатор. 

 Добкін міг би позмагатися виловом з Путіним чи Лукашенком

Нагадаємо, нещодавно Добкін обурився через те, що з промови Шевченка познущалися в Інтернеті. 

Стоп-кадри з відео "1+1", з Twitter Добкіна та з Instagram Алли Добкіної


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів