Яценюк пообідав з власниками чебуречної. ФОТО

П'ятниця, 27 вересня 2013, 14:01

Один із лідерів опозиції Арсеній Яценюк частенько виходить в народ.

Нещодавно Арсеній Петрович побував у Гребінках на Васильківщині, де пополуднував здобними пундиками та провів "сеанс психотерапії" з місцевими мешканцями.

Фото того, як Яценюк ділить трапезу з родиною власників чебуречної біля траси виклав у Facebook політтехнолог Олег Медведєв.

"Крик душі народної. Чим домашні зустрічі з людьми відрізняються від традиційних мітингів чи зібрань в палацах культури та клубах, так це в першу чергу тим, що люди хочуть не почути політика (бо вони й так його дивляться по телевізору), а виговоритися, поділитися своїми бідами, болями та безнадією", - пише Медведєв.

 Яценюк біля чебуречної на Васильківщині
 Арсеній Петрович показово зближується з народом

"Політик тут неначе психотерапевт, і це вам не мітинг - гасла та красиві декларації не сприймаються. Я ніколи ще не бачив відвертіших розмов між політиком та народом, ніж за чаєм у селянській хаті. Селяни не відкривають нам Америки - про всі проблеми Яценюк і без того добре поінформований, але протягом цих двох застільних годин, бачу, він їх неначе проживає", - продовжив він.

 А от чебуреків Яценюку чомусь не дали...

"Люди дають таку емоцію, яка не залишить байдужим жодного серця. Вчора обідали в Глевасі, а полудник був в Гребінках на Васильківщині, де Яценюка приймала родина, яка тримає чебуречну біля траси.

 Схоже, Арсеній Петрович таки зміг справити враження
 

До слова, не так давно Яценюк відвідав Форум видавців у Львові

Фото з Facebook 


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів