Альоша: Я пишаюся, що народила сина

3 жовтня 2013, 17:19

Співачка Олена Кучер, яку усі знають під псевдонімом Alyosha, зізналася, що понад усе сумує за малюванням. Тепер, коли в неї є маленький синочок Рома, часу на власні хобі катастрофічно бракує.

Однак попри щільний графік, Альоша пишається, що змогла народити сина.

Про це вона розповіла під час он-лайн конференції на "E-motion".

Альоша народила первістка у час, коли її кар’єра перебуває у стані розвитку. Співачка активно гастролює, тому їй бракує часу на деякі улюблені справи.


"На жаль, зараз мало часу залишилося на малювання. Але я дуже хочу, і це бажання накопичується у мене все більше і більше. Я думаю, коли Роман трохи підросте, у мене вже буде величезне бажання написати картину - і я зроблю це дуже швидко. І я обов'язково покажу свою картину. А поки на це, звичайно, просто не вистачає часу", - розповіла співачка.

Олена зізналася, що дуже хоче малювати, але не встигає

Зараз сину Олени і Тараса Тополі півроку. Хлопчик вже багато чого навчився.

"Поки він говорить тільки "Ня-ня-ня-ня". По-різному він розмовляє. Він сам вже вміє сідати, сам може гратися, бере якісь іграшки. Може просто сидіти замислившись - всім дуже цікаво, про що ж він може думати. Він змінюється щодня. Щодня у нього змінюється міміка. Він все розглядає і чіпає - щодня він пізнає щось нове. За ним дуже цікаво спостерігати - це величезна радість і щастя, яке потрібно відчувати, його не передати словами", - поділилася Альоша.

Вона також зауважила, що не шкодує про народження дитини.

Співачка також зізналася, що іноді купує речі на ринку

"Пишаюся тим, що я народила сина. Тому що артистці в моєму віці і в такій ситуації, як у мене, коли йде активна концертна діяльність, було досить складно прийняти таке серйозне рішення. Але я це зробила, і дуже цим пишаюся", - наголосила учасниця "Євробачення-2010".

Крім цього, Альоша згадала про свій перший гонорар за спів.

"Це було дуже давно. Це було на Азовському морі, коли я захотіла виступити в якомусь кафе. Я заплатила 20 гривень за те, щоб заспівати пісню, а потім почали платити мені, щоб співала я - я залишилася і заробила грошей. Я вже не пам'ятаю, скільки. Це якраз був день народження мого старшого брата, і ці зароблені гроші наступного дня я витратила на святкування цього дня народження. Такий подарунок я вирішила зробити, я була дуже щаслива і, звичайно, брат теж", - згадала Альоша.

Олена сама заплатила за свій перший гонорар

Нагадаємо, Олена Кучер і Тарас Тополя батьками стали у квітні, а шлюб взяли у липні.

Фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів