Українське обличчя "Chanel" розповіла про роботу у Франції

25 жовтня 2013, 11:48

Уродженка Ужгорода Евеліна Самсончик стала першою українською моделлю, яка підписала ексклюзивний контракт з модним домом "Chanel".

Нещодавно дівчина приїхала додому на два тижні заради навчання і розповіла про те, як їй живеться і працюється у Парижі.

Про це йшлося у програмі "ТСН. Особливе".

Евеліна навчається на факультеті фізкультури та є кандидатом у майстри спорту з художньої гімнастики. А з 16-ти років дівчина вже працювала на показах у Мілані.


Евеліна завжди мріяла стати моделлю

"Я приїхала до Парижа, два місяці - і перший кастинг у мене був у "Chanel", і ось приходжу без своїх якихось підозр, а вони кажуть: "Ну що, Самсончик, ти працюєш у Chanel", - розповіла модель.

Перший кастинг Евеліни у Парижі був для будинку "Шанель"

Евеліна сподобалася наче самому Карлу Лагерфельду, який є креативним директором модного дому. З ним дівчина познайомилася перед своїм першим показам для бренду.

"Спочатку у мене трусилися коліна перед ним, щоб справити хороше враження, я вийшла в своїй сукні і все пішло, як по маслу - дуже відкритий, добрий чоловік", - поділилася Самсончик.

Самсончик справила хороше враження на Лагерфельда, а він здався їй приємним чоловіком

За контрактом з "Chanel" Евеліна не може працювати з іншими модними будинками 3 роки.

Дівчина стверджує, що після того, як вона почала співпрацювати з брендом, її життя не сильно змінилася.

"Умови хороші, живу в модельних апартаментах, нас там живе 9 дівчат, змінюються дівчата, за два місяці близько 30 дівчат помінялося. Пішки на роботу ходжу, якщо час є, то чому не пройтися", - зазначила Евеліна.

Евеліна з мамою

Умови її контракту - інформація конфіденційна, тому і про гроші дівчина не розповідає. Утім, за її словами, і 20 років не вистачить, щоб заробити такі гроші вдома в Ужгороді.

Також дівчина виклала фото з татом

Фахівці оцінюють заробіток українки в 100 тисяч доларів. А Евеліна стверджує, що для неї головне не гроші, а престиж.

Також дівчина показала каблучки з діамантами, які їй подарував бренд з нової колекції.

Для Самсончик престиж важливіший за гроші

Своїми планами на майбутнє Самсончик ділитися не стала. Вона вважає, що це сьогодні ти улюблениця Лагерфельда, а завтра все може змінитися.

Фото з Facebook Самсончик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів