Колишня Горбаля звозила доньку до Путіна і Гітлера

1 листопада 2013, 14:54

Колишня дружина Василя Горбаля, у далекому минулому співачка Галліна - вирішила ретельно взятися за виховання доньки та привчати до "прекрасного" змалечку.

5-річна Софія-Марія вже вивчає англійську мову в Британській школі у Києві. А щоб закріпити матеріал, матуся звозила її в Лондон, показати Путіна і Гітлера.

"Знаю, що діти чудово запам'ятовують все нове - буквально схоплюють на льоту. Це найкращий час для того, щоб почати вивчати іноземні мови. Софія старанно вчиться у школі і поїздка в столицю Великобританії стала для неї подарунком на канікули і приводом запам'ятати безліч нових слів англійською", - заявила Галліна.

Для Софії цей візит до столиці туманного Альбіону став першим. У програмі заходів були прогулянки по Темзі, відвідування лондонського зоопарку і акваріума з величезними пінгвінами, катання на колесі огляду, різні екскурсії.


Галліна звозила доньку в Лондон

Та найбільше вражень на дівчинку справило катання по місту на двоповерхових автобусах та прогулянка Музеєм мадам Тюссо. Ось там то Софія-Марія й побачила, хто такий Путін, Гітлер, Чаплін та інші.

"Софія, не по роках кмітлива дівчинка і не позбавлена ​​артистизму. Щоразу, позуючи коло чергового експоната музею воскових фігур мадам Тюссо, вона видавала нову емоцію, причому інтуїтивно потрапляла в точку. Поруч з Чарлі Чапліном зображала радість, позуючи з Гітлером - агресію, а Путіну діловито потиснула руку. Підозрюю , що в сім'ї росте майбутня актриса", - зауважила гордо Галліна.

І показала 5-річній доньці Гітлера з воску
Софія-Марія потиснула руку Путіну
Галліна вважає, що її донька може стати актрисою
Поруч з Чарлі Чапліним
Колишня Горбаля зайнялася донькою

Фото прес-служби Галліни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів