Астаф'єва: Я ніколи ні про що не шкодую

4 листопада 2013, 11:38

Співачка і модель Даша Астаф'єва не шкодує про те, що досить багато знімалася у відвертих фотосесіях. Зірка переглядає свої знімки кількарічної давнини і вважає, що вони прекрасні.

А ще Астаф'єва зізналася, що після першого знайомства засновник "Playboy" Х'ю Хефнер натякав їй на стосунки. Однак потім зрозумів, що у Даші інші мрії.

Про все це співачка розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Через оголені фото сторінку Даші в Instagram видаляли вже тричі. Утім, дівчина продовжує активно фотографуватися, бо хоче закарбувати якомога більше моментів свого життя.


Видалення сторінки у соцмережі не зупиняє Дашу

Також Астаф'єва не шкодує, що кілька років тому її відвертими світлинами був заповнений Інтернет та чоловічі видання.

"Я, в принципі, ніколи ні про що не шкодую, часто переглядаю старі фото – 5-7-річної давнини і розумію, що це - прекрасно, мені іноді навіть здається, що замало. Адже хочеться запам'ятати себе у деякі моменти. Тому зараз я активно фотографуюсь, веду свою сторінку в Instagram. До речі, нещодавно видалили мій про файл, у якого було 22 тисячі читачів", - поділилася Даша.

За її словами, причиною видалення сторінки стали саме її оголені фото.

Іноді співачці здається замало фотографій

На запитання ведучої про її стосунки з Х'ю Хефнером, який свого часу виокремив Дашу з натовпу інших дівчат, Астаф'єва розповіла:

"Відтоді, як у нього почався роман з Крістал, я не дуже стежу за його особистим життям. Але я, звичайно, рада, що іноді він посміхається і жартує. Ось збираюся до нього у гості, можливо, після Нового року".

Крім того, Астаф'єва зізналася, що Хефнер натякав їй на інтимні стосунки.

"То було після найпершої нашої зустрічі. Та коли ми ближче познайомилися, він сказав: "Я знаю, ти маєш інші плани на життя". Мені, звичайно, було дуже приємно, адже він зазвичай "западає" на білявок. А я – брюнетка, та ще й не американка. Отже, то був такий собі креативний комплімент", - згадала Даша.

Хефнер мав намір звабити Дашу, але передумав

"Це людина з величезним почуттям гумору, і, напевно, тільки після знайомства із ним я зрозуміла, наскільки це важливо. На цьому, а ще – на коханні і тримаються, як мені здається, усі довгі стосунки. Хеф має і те, і інше", - додала співачка.

Саму Астаф'єву нещодавно бачили з кавалером біля Бесарабки у Києві. Хоча, судячи з її постів у соцмережі, її стосунки далекі від ідеальних.

"Стосунки, які мають шанс бути довгостроковими, не повинні бути складними за визначенням. Ну скільки часу людина здатна трахати мозок собі і іншим в режимі нон-стоп? Ну півроку, рік, в особливо запущених випадках - пару років. А потім вона усіх затрахує остаточно і публіка в скорботному мовчанні покидає зал для глядачів, залишаючи героя наодинці потіти на сцені під жаром софітів", - написала Астаф'єва.

Астаф'єва досі шукає свої ідеальні стосунки?

Фото з Instagram Астаф'євої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів