Скрипка показав себе 7-річного та розповів про театральне минуле

4 листопада 2013, 14:24

Лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка міг стати театральним актором, але музика взяла своє. Його артистична діяльність почалася саме зі студентського театру у КПІ, хоча грати на баяні він почав ще у 7 років.

Зараз Олег розуміє, що більшість прихильників чекають від нього другої "Весни". Але він не засмучується, що навряд чи повторить успіх цього легендарного хіта.

Про музику, відпочинок та про те, як примудрився не прочитати "Малу землю" Брежнєва Скрипка розповів в інтерв’ю Павлу Шеремету. Відео бесіди розміщено на каналі "Української правди" на YouTube.

На запитання про те, чи дратує, що слухачі все ще чекають від нього таких само успішних пісень, як "Весна", Скрипка зазначив:


"Це не дратує… Ти живеш і вивчаєш попит… Це цікаві закони, які дуже складні і парадоксальні. Тому що для слухача музика – це як наркотик чи як перше кохання. Людина чує пісню якусь, і вона їй подобається, і вона потім хоче повторити це відкриття".

Скрипка показав себе молодого

"Це означає, що ти не можеш в одну ріку двічі увійти. Люди чекають нової "Весни" від мене… А коли ти випускаєш альбом, люди його не помічають, тому що на сьогоднішній день свідомість людей переповнена. Насправді, люди хочуть слухати старі пісні. І навіть молоде покоління слухає старі пісні", - сказав Олег.

За його словами, зараз він має 65 нових пісень, які поки ніхто не знає.

"І ти думаєш, як зробити, щоб люди взнали усі ці пісні… Я був на концерті мого найулюбленішого виконавця Роберта Планта, і він представляв свою нову програму. Я слухав, мені сподобалося. Як музикант, я можу оцінити високий рівень, але я зрозумів, що чекаю все одно "Сходи до неба", але він їх не заспівав. Я розумію, що це такий механізм", - поділився Скрипка.

Скрипка вважає, що люди не сприймають нові пісні, бо їхня свідомість переповнена

Олег також показав деякі фото з власного архіву. На одному з них – 7-річний Скрипка з баяном.

"Це музична школа №1місто Кіров, Мурманської області", - сказав Скрипка

На іншій світлині школяр Скрипка тримає в руках книгу "Мала Земля" Брежнєва.

"Я єдиний у класі, хто її не прочитав. Я вже тоді був панком. По цій книзі був знятий фільм "Хліб", і всіх примусово погнали дивитися цей фільм протягом занять, і я єдиний, хто примудрився не піти. Я прогуляв і фільм, і заняття, але по книзі у мене була 5-ка", - розповів Олег.

Скрипка вже у школі був панком і йшов проти течії

А в студентські роки майбутній рок-музакант грав у театрі.

"У КПІ у нас був такий студентський театр, який ми назвали "Вымя", бо у нас було 4 учасника і ми були як 4 соски у вимені, через нас культурне молоко текло, така була концепція. Ми були страшенно популярні у КПІ. Це у мене була роль поета Кузькіна. Це був творчий вечір поета. Ми вчотирьох написали вірші", - поділився музикант.

Усе почалося зі студентського театру КПІ
"Я виріс у горах, народився у горах поблизу Паміра, ріс у Мурманській області. Я з родини романтиків, які так переміщалися. Я дуже багато років катаюся на гірських лижах. Квартира була невеличка, в туалеті біля бачку стояли лижи", - згадав Олег

Зараз Скрипка відпочиває з родиною.

"Відпочинок – це побути разом із родиною. Гірські лижи кожного року, і цього року я зробив свій власний рекорд – я тричі катався на гірських лижах. Два рази в Австрії і одни раз в Буковелі. Це була моя мрія – влаштувати собі кілька маленьких відпочинків, і я це встиг. А влітку – це море обовзяково", - розповів лідер "ВВ".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з архіву Скрипки та відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів