Сумська хоче нові груди і бачить Козловського в еротичних снах

8 листопада 2013, 11:36

Актриса Ольга Сумська витрачає менше 2-х тисяч гривень щомісяця на підтримання свого зовнішнього вигляду. І хоча артистка не проти виправити форму грудей, лягти під ніж хірурга заважає страх.

Крім того, 47-річна Ольга, яка багато років живе у шлюбі з Віталієм Борисюком, в еротичних снах бачить іншого Віталіка – Козловського.

Про те, як вона себе доглядає, Сумська розповіла у телешоу на каналі "Україна".

"Професія - найбільший стимул. Тобто щоденний догляд за собою - це аксіома. Я не відступаю від цього графіка", - зауважила актриса.


Ользі доводиться постійно стежити за собою, бо це частина її роботи

Щоб якомога довше залишатися в обоймі затребуваних акторів, необхідно доводити, що ти кращий за сотні молодих колег. Саме тому Ольга упевнена, що це робота не для слабких духом людей. Тут потрібно мати "акулячі зуби".

"Потрібно гризти асфальт часом. Постійно доводити продюсеру, режисерові, що я можу", - сказала Сумська.

Сумській постійно доводиться боротися за місце у професії

На підтримання зовнішнього вигляду Ольга витрачає в середньому близько 200 доларів на місяць. Однак вона зізнається - заради збереження молодості готова на багато чого, але не на все.

Наприклад, актриса впевнена, що стовбурові клітини ще занадто не вивчені, щоб ризикнути випробувати цей метод на собі.

"Які будуть наслідки? Як організм відреагує на це? Тому що стовбурові клітини, що беруться з пуповини - це страшно. Це кардинально. Я до цього не готова", - зізналася Сумська.

Сумська не готова вдатися до радикальних методів омолодження

Що стосується пластичної хірургії, актриса хотіла б дещо змінити у собі, але боїться.

"Виправити форму грудей, зробити ліпосакцію - те, що мені б хотілося. Все-таки я вигодувала двох дітей. Кожного практично по року годувала. Але лягти під ніж - це, напевно, найстрашніше, що може бути. Як ці штуки всередині тебе приживуться взагалі? А раптом ні? Які можуть бути проблеми? Бог його знає. Тому, я не ризикую", - поділилася Ольга.

Ольга зізналася, що хотіла б змінити форму грудей та зробити ліпосакцію

Крім того, Сумська приголомшила зізнанням, що бачить в еротичних снах не свого чоловіка. Так, нещодавно їй наснився співак Віталік Козловський, повідомляє "ТСН. Особливе".

"Це правда, Віталік мені наснився. І так яскраво, розумієте, просто якісь навіть були поцілунки, обійми, не було нічого такого брутального... Ну я вам всього не розкажу звичайно", - розповіла Сумська.

Сумська давно дружить з Козловським і вже бачить його в еротичних снах

Однак чоловік актриси Віталій Борисюк не ревнує дружину до Козловського.

"Ну, може, Козловський і сниться, але приходжу я, поза еротичними снами", - сказав Борисюк.

Також чоловік Сумської запевнив, що у їхньому ліжку все добре. Утім, йому самому в еротичних снах теж сниться не дружина, а щоразу різні дівчата.

Нагадаємо, колись Сумська казала, що хотіла б бачити фото Козловського на зошитах своєї молодшої дочки.

Фото з Facebook Сумської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів