Камалія поїде на Євробачення від Британії?

29 листопада 2013, 14:10

Співачка Камалія, яка вже давно "євроінтегрує" свою творчість та більше часу проводить не в Україні, подумує про участь у "Євробаченні". Причому представляти білявка збирається не свою батьківщину, а Великобританію.

Камалія не проти висунути свою кандидатуру і від України. Однак каже, що співвітчизники ще не познайомилися з її останніми піснями, які вже побачили світ в інших європейських країнах.

Про це дружина мільярдера Захура розповіла в інтерв’ю "ESC reporter".

Виявляється, Камалія має фанів у Британії. І саме вони розпочали кампанію з просування її кандидатури на участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2014".


"Я надзвичайно задоволена, звичайно ж, ентузіазмом моїх британських шанувальників, які взяли на себе таку кампанію, хоча в Британії можуть бути артисти, більш гідні представляти країну в цьому поважному пісенному конкурсі", - скромно зауважила білявка.

Принаймні фірмовий танцювальний номер для "Євробачення" Камалія вже має...

На запитання, яку країну вона хоче представляти, Камалія дещо засумнівалася.

"Важке запитання! У мене український паспорт, але протягом останніх двох років я не виступала там з концертами, оскільки була зайнята гастролями і просуванням мого альбому у Великобританії. Я думаю, саме це підштовхнуло моїх фанів почати кампанію за те, щоб відправити мене на "Євробачення", що - чудово!", - сказала співачка.

"В Україні цим пісням й альбомами ще належить вийти офіційно, тому там мало знають про мій європейський матеріал. Я б, напевно, вважала за краще Великобританію, хоча , була б щаслива, якби обидві країни розглянули мою кандидатуру", - заявила Камалія.

Камалія не поспішає знайомити Україну зі своїм музичним доробком

На пропозицію завітати на "Євробачення" у якості почесної гості, співачка пояснила, що деякі плани можуть їй завадити.

"Чи поїду я, чого мені дуже б хотілося, залежить від того, наскільки швидко я отримаю запрошення від організаторів! Оскільки мій менеджмент активно займається заповненням мого графіка зйомками мого наступного серіалу в Великобританії, зустрічами зі ЗМІ, записами, гастролями з моїм новим альбомом, а також виступами з Хосе Каррерасом", - перерахувала усі свої справи Камалія і лише потім згадала, що має ще двох новонароджених доньок, які теж можуть завадити її поїздці на конкурс.

Камалія співатиме із самим Хосе Каррерасом

Також Камалію запитали про те, як вона почувається через те, що її пісні слухають у Європі.

"Нереально! Це більше, ніж приголомшливо і велика честь, бути підписаною великим музичним видавництвом, продавати записи, мати фанів, яких так люблю, бути переслідуваною папарацці на Парк Лейн у Лондоні! Мрії можуть збуватися", - зауважила Камалія.

До речі, Камалію номінували на якусь музичну премію. Своїм досягненням вона похвалилася у соцмережі.

"Мене номінували на премію LDE30 (премія "Lista De Exitos Top 30") У категорії "Найкращий новий виконавець". Будь ласка, голосуйте за мене", - написала Камалія.

Нагадаємо, окрім того, що Камалія вважає себе "улюбленицею британців", її ще й нагородили у Польщі.

А раніше британці розкритикували українку за вульгарність і поганий смак.

Фото з Facebook Камалії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів