Седокова про Євромайдан: Я – людина світу, але я не вірю політикам

2 грудня 2013, 11:46

У розпал Євромайдану співачка Ганна Седокова дала концерт в Києві. Аня зізналася, що не вірить політикам і саме тому не стоїть разом з українцями на мітингу.

За словами Седокової, люди виходять на Майдан, бо хочуть бути усі разом. Сама ж вона – людина світу, яка не вірить політиці взагалі.

Про це співачка розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Седокова зізналася, що вже має поруч людину, яка навчила її кохати. Утім, про чергове заміжжя Аня поки не думає.


"Є людина, яка навчила мене кохати. А там - як складеться. Я тепер знаю, що в коханні важливо не брати, а й віддавати. І в моєму житті…. Ох що діється!" – розповіла співачка.

Ще нещодавно Аня лила сльози через свого екс-чоловіка, і вже зараз каже, що її хтось там навчив кохати

"Мені інколи здається, що я буду ще стільки разів заміжня! Не знаю, побачимо", - зазначила вона, відповідаючи на запитання про імовірність весілля.

До речі, після неймовірної кількості відвертих фото у соцмережах, Седоковій почали пропонувати побачення за гроші.

"Навіть почали надсилати листи: "Добрий день! Я секретар такого-то олігарха, ми хотіли б запитати, чи можна поспілкуватися з Ганною, чи можна запросити на вечерю, скільки це коштує?" Звичайно відповідь в мене одна – ніскільки, купляйте мій альбом на "ай-тюнс", - поділилася Аня.

Ані, серце якої вже зайняте, пропонують побачення за гроші

На припущення ведучої про те, що співачці, мабуть, пишуть листи в’язні, які бачать її топлес фото у мережі, Седокова зазначила:

"Там не було топлес, або без спідньої білизни, нічого. Я не отримувала такі листи, можливо вони до мене не доходять. Я вважаю найбільшим гріхом когось засуджувати. Я пройшла стільки у житті, що я сама не маю права когось засуджувати. Якщо мені надійдуть листи з в'язниць, напевно, я буду рада, що мене люблять і там".

Седокова не прагне когось засуджувати і зрадіє, якщо їй напишуть з в'язниці

Що ж до Євромайдану, який був у самому розпалі під час перебування Ані у столиці, на нього вона не вийшла з однієї причини.

"Я не вірю політикам, я вважаю, що кожен з нас повинен сам змінювати своє життя, робити інших людей більш щасливими", - пояснила Ганна.

"Мені здається, що усі ми хочемо обійнятися і бути разом, мені здається, що цього усі хочуть, тому усі виходять. Я - людина світу, я за те, щоб ми були ближче до Європи, це чудово, але я не вірю політиці та не вірю політикам. Взагалі", - наголосила Седокова.

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів