Сердючка про Майдан: Я б повбивала тих, хто зчинив заворушення

10 грудня 2013, 11:22

Вєрка Сердючка заявила, що якби вона була на Майдані під час силового розгону, вона б вчепилася в обличчя тим, хто бив студентів та мирних мітингувальників.

А ще вона наголосила, що артистам не варто висловлювати свою політичну позицію.

Про це Сердючка розповіла "Heat.ru" на зйомках "Пісні року".

Спочатку Вєрка неохоче коментувала події в Києві на Євромайдані.


"Ніколи не можна зірці висловлювати свою позицію", - сказала Сердючка.

Сердючка не одразу погодилася коментувати Євромайдан

Але потім природна відвертість артистки взяла верх.

"Я б повбивала тих, хто влаштовує заворушення! Діти нічого не зробили! А хто за, хто проти - це особиста справа кожного. Звичайно, є два табори: одні за, та інші проти", - сказав Данилко в образі Сердючки.

Вєрка заявила, що повбивала б тих, хто почав розгон Майдану

На зауваження про те, що на Заході артисти охоче висловлюються щодо політики, Вєрка зазначила:

"Ми не на Заході. Якби ми жили на Заході, я б таке висловила! Я вже раз проспівала "Лаша тумбай", а всі сказали, що я заспівала "Раша, гудбай". Я не брала участь колись у "помаранчевій революції". Хоча артисти там за гроші співали. А я не виступала. У нас грошей багато!".

"Думаю, якби я виступила або в одному таборі, або в іншому - мене б знищили! Є різні люди, які виходили протестувати за гроші, є ті, хто безкоштовно - різні люди. Але коли вийшли на мирну демонстрацію на Майдан студенти ... І тут ці дядьки, з цим палицями! Я б в морду вчепилася! Я сама не Кличко, але я з них б зробила Повєткіна! У кожного є свої інтереси. Я за студентів. Я голуб миру. Я за любов", - наголосила Сердючка.

Сердючка - за любов і за мир

Нагадаємо, так само "голубом миру" назвала себе співачка Ані Лорак, яка висловилася проти будь-якого насильства на Майдані.

Фото зі сторінки Сердючки у ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів