Зеленський: Нашій країні не пощастило з верхівкою влади

16 грудня 2013, 11:57

Шоумен та керівник студії "95 квартал" Володимир Зеленський відповів на два найважливіші запитання останніх днів: що він думає стосовно Євромайдану та де збирається відсвяткувати Новий рік.

Як повідомив Володя виданню "Gazeta.ua", 2014-й рік він зустріне з родиною та колегами. А на Майдан піде, якщо там знову битимуть мітингувальників.

"Думаю, не може бути багато Майданів, і люди вже це показали. Мені зрозуміла позиція людей, коли вони вийшли на Майдан. Тоді побили інших людей. Я за ту позицію теж готовий бути з людьми. Якщо і далі народ будуть ображати і бити - я піду на Майдан", - зазначив Зеленський.

Зеленський готовий бути поруч із народом, але на Майдані був лише раз

Володимир зауважив, що він вже був на Майдані.


"Правда, не першого грудня, коли Беркут побив студентів, а вже другого дня заїхав. Взагалі, насилля нашій ментальності нехарактерне. Я коли дивлюсь, як в арабських країнах відбуваються якісь перевороти, мародерства, я з жахом це сприймаю. Тоді я радію, що народився в Україні", - сказав шоумен.

"Але нашій країні не пощастило з політикою та верхівкою влади", - зауважив очевидне Зеленський.

Зеленський радіє, що народився в Україні, а не в арабській країні

Що ж до свята Нового року, яке швидко наближається, то його Володимир зустріне з великою сім'єю.

"Новий рік я зажди зустрічаю із своєю сім'єю. А моя сім'я - це не тільки мої діти і дружина. Це весь "Квартал-95". І ніколи в житті я по-іншому Новий рік не зустрічав. Тільки в дитинстві з батьками. Тож для мене це святе", - поділився шоумен.

Володимир не розлучається з колегами навіть новорічної ночі

"Це буде в Києві, бо це наша батьківщина. На різдвяні канікули пообіцяв доньці поїхати кататися на лижах. А то мені так соромно, бо ні я, ні донька на лижах їздити не вміємо. Та й я ніколи в житті не був на лижних курортах. Через роботу не мав часу. А з мене вже всі сміються, бо все-таки 36-ий рік іде. І донька мені сказала, що у свої дев'ять, вона єдина в класі, хто не стоїть на лижах", - зізнався Зеленський.

9-річна Саша ще жодного разу не стояла на лижах, як і її батько

Нагадаємо, 21-го січня наступного року синові Зеленських виповниться рік.

Фото "Медіаняня" та "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів