Мер Неля Штепа "дала відсіч відморозкам" Майдану. ВІДЕО

19 грудня 2013, 10:54

Євромайдан, як відомо, має відгуки у провінції також. Але не завжди ці відгуки підтримує місцева влада.

Так, днями автопробіг на підтримку Євроінтеграції у місті Слов'янськ отримав рішучу відсіч від мешканців міста на чолі з його епатажним мером Нелею Штепою.

Про це пише сайт "Slavinfo.dn.ua".

18-го грудня на Центральну площу Слов'янська мали приїхати з Донецька машини автопробігу, організатором якого є партія "Удар". Але, як виявилося, там на них чекав мітинг прихильників влади на чолі з першими особами міста - мером Нелею Штепою та секретарем міської ради Олександром Самсоновим.


Окрім того, що пані Неля поділилася неприємними враженнями від санітарного стану центру Києва, вона ще й згадала про Юлію Тимошенко.

"Вона сьогодні стільки винна нашій країні, що якщо сьогодні вона все поверне, що винна, пенсії збільшаться у чотири рази, і 20 років будуть платити. Так вибачте, ви сьогодні підтримуєте кого?" – обурювалася Штепа.

Штепа у промові згадала і про "політичного в'язня" Тимошенко

Далі у своїй промові пані мер заявила, що Донбас годує Західну Україну.

"Ми – трудяги! Донбас – це область годувальників. Як мер міста я вам розповім про те, що таке бюджет міста. Ми отримуємо гроші до бюджету і робимо ремонти, платимо зарплати лікарям, вчителям, держслужбовцям… На Західній Україні підприємств нуль, а зарплату вони отримують…" – заявила Штепа.

Після цього мер пройшлася і по Києву.

"Вам не такий Віктор Федорович? А знаєте, коли занадто багато, то ти вже не знаєш, що тобі треба. Я скажу вам так – треба, щоб воно було отут багато, щоб ті, хто цінує… І в нас буде так! Я і казала, що треба сюди все віддати, в Донбас. А там всім не так – хай бастують. А ми тут захистимо нашу країну", - наголосила вона.

Штепа заявила, що на Донбасі живуть трудяги та годувальники

"Рідні мої, ми морозитися не будемо. Я вам дуже вдячна за те, що ви вийшли, за те, що ви підтримали нашого президента. Я працюватиму ще у 5 разів більше, ніж працювала. Сьогодні розходимося, але в душі знаємо, що ми сьогодні зробили вірну справу. Ми дали відсіч цим відморозкам!" – заявила мер Слов'янська.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ВИСТУПУ ШТЕПИ:

До речі, коли мітинг вже добігав кінця, в центр міста таки доїхали учасники автопробігу. На площу заїхати у них можливості не було, тому автомобілі зупинилися неподалік.

Один з розлючених мітингувальників зірвав прапор Європейського союзу з даху одного з автомобілів, розірвав, підпалив і кинув у журналіста.

Один з прихильників курсу президента підпалив прапор Євросоюзу

ДИВІТЬСЯ ВІІДЕО, ЯК НЕЛЯ ШТЕПА "ДАЄ ВІДСІЧ" АВТОПРОБІГУ:

Нагадаємо, влітку Неля Штепа показала свої розкішні хороми та розповіла про зраду чоловіка, з яким розлучилася.

Фото з сайту "Slavinfo.dn.ua", відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів