Донька Деркача про сина Литвина: Хочу прожити з ним життя

21 січня 2014, 15:25

Дочка депутат Андрія Деркача, Таня Терехова вже 25-го січня має стати невісткою екс-спікера Володимира Литвина. Саме на цю дату заплановане весілля дівчини з Іваном Литвином.

Ваня і Таня знайомі вже 15 років, але зустрічатися почали не одразу. Зараз дочка Деркача зізнається, що готова прожити з Литвином-молодшим усе життя.

Про своє майбутнє заміжжя Терехова розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Заяву до РАГСу Тетяна з Іваном подали ще минулого року. А познайомилися вони багато років тому.


"Ми знайомі дуже багато років. У нас навіть є загальна фотографія на дні народження нашої подруги, зроблена 15 років тому. За життя ми перетиналися багато разів: у нас загальне коло друзів, вчилися в одному університеті, займалися у однієї викладачки з французької та навіть якось разом організовували благодійний захід. Але проходили завжди повз один одного", - розповіла Терехова.

Тетяна та Іван не одразу закохалися одне в одного

"Однак однієї прекрасної миті вже не змогли пройти повз. Нам здається, що наша зустріч в цьому віці була вже своєчасною. Щоправда, наступного ж дня я полетіла назад у Лос-Анджелес. А він написав, що обов'язково до мене прилетить. І прилетів!" – поділилася дівчина.

За словами Тані, саме вчинками Іван її завоював.

"Життя навчило мене вірити не словам, а вчинкам. Так ось він це зрозумів з першої хвилини. Те, як все починалося і що відбувається зараз - це найкрасивіша і смілива історія мого життя! Пропозиція була дуже душевною і зворушливою. Але це наше, особисте. Той день запам'ятається нам назавжди", - зізналася Терехова.

Дочки Деркача та його майбутній зять Іван

До речі, для Тетяни це була вже не перша пропозиція заміжжя.

"Ні, не перша. Але саме та, на яку я погодилася. Тому що виходити заміж – передбачає бути за чоловіком. Мій Іван - людина, з якою мені хочеться життя прожити, будувати сім'ю. Є відчуття, що наші шляхи прокладені по життю поруч", - зауважила Тетяна.

Таня похвалилася, що її і раніше кликали заміж

Коли батьки молодих людей дізналися про їхні стосунки, почали ставити багато запитань.

"…Перевіряли, чи готові ми нести відповідальність перед Богом і людьми. Потім, напевно, заспокоїлися. Батьки, звичайно, з сумом сприймають новину про те, що їхні діти вже виросли. У той же час вони радіють, тому що у нас починається нове доросле життя", - розповіла донька Деркача.

Подружкою нареченої, як відомо, буде співачка Міка Ньютон.

"Міка - дуже близька мені людина і моя хороша подруга. Вона буде свідком, бо була поруч з нами з самого початку наших стосунків і дійсно стала свідком цієї історії", - сказала Тетяна.

Колись Міка Ньютон виступила на випускному у Тетяни, а тепер є її близькою подругою

Весільну сукню Терехова замовила дизайнерці Ользі Навроцькій.

За словами Тетяни, 25-те січня вони обрали не випадково.

"З датою історія цікава. Мій тато одружився з мамою у свій день народження. Ось і я вирішила зробити собі подарунок: у день весілля, 25-го січня, буде мій день народження, день ангела і день студента. Це щоб чоловік ніколи не забував про нашу річницю. Та й я теж. Але головне для нас - це таїнство вінчання, адже шлюби створюються на небесах", - повідомила Терехова.

Це Терехова у машині зі співачкою Ганною Седоковою у Лос-Анджелесі

Тетяна, до речі, сама займається підготовкою весілля.

"Тому що точно знаю: якщо хочеш зробити щось добре - зроби сам", - наголосила вона.

Серед гостей, окрім Міки Ньютон, буде російський телеведучий Андрій Малахов, якого Таня називає другом.

Малахов має завітати на весілля Литвина і Терехової

"Запрошую не знаменитостей, а своїх друзів, близьких і тих людей, з якими працюю і яких дуже ціную. Так склалося в силу моєї професії, що багато хто з них - публічні і дуже відомі люди", - зазначила Терехова.

Фото з "ВКонтакте" Терехової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів