Коновалюк з дружиною помолився за Україну. ФОТО

Неділя, 26 січня 2014, 17:30

Колишній депутат Партії регіонів Валерій Коновалюк разом зі своєю дружиною Валерією помолився за долю України перед священною реліквією під назвою Дари волхвів.

Фотозвітом Коновалюки поділилися на своїх сторінках у соцмережі.

"У п'ятницю до Києва прибуває найбільш шанована і священна реліквія всього християнського світу - Дари волхвів", - повідомив екс-депутат 21-го січня.

"У найскладніші періоди смути Божа благодать давала сили і зміцнювала віру нашого православного народу. Дуже важливо знову знайти громадянський мир, смиренність, милість і покаяння тих, хто привів країну до такої важкої кризи і громадянського протесту!" - додав він.

А 24-го січня Коновалюк з дружиною помолилися та приклалися до святині

"Це особливий і важливий день... Нехай ця християнська реліквія освятить нам шлях до взаєморозуміння, єдності і духовного відродження! Нехай це стане покаянням тим, хто довів країну до протистояння і потрясінь!!! Ми, молимося за тебе, Україно!" - написав Коновалюк у Facebook.

 Валерія Коновалюк з посмішкою позує на тлі святині
Коновалюки зустрічали Дари волхвів в аеропорті?

"Дарунки Волхвів... Сьогодні ми зустрічали цю велику святиню, яка вперше покинула межі Греції і опинилася у важкий і важкий період на нашій православній землі. Це має зміцнити нашу віру, давши нам сили, смиренність і громадянський мир! Молюсь за тебе, Україно!" - написала дружина Коновалюка Валерія.

 
 Екс-депутат, який начебто знову повернувся до політики, помолився за мир у країні
 

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів