Завальська-старша: Не піду в політику, бо не вмію брехати

П'ятниця, 31 січня 2014, 12:13

Співачка Ганна Завальська зізналася, що політична кар’єра її зовсім не приваблює.

За ситуацією у країні Аня стежить та прагне, щоб все це скоріше закінчилося.

А ще Завальська-старша під час он-лайн конференції на "E-motion" заявила, що співачка Світлана Лобода має яскраво виражену бісексуальну енергетику.

Як би Аня не стала співачкою, вона б "спробувала себе в епістолярному жанрі".

"…Тобто, була би письменником. Я ще я в дитинстві мріяла бути художником-мультиплікатором, щоб втілювати свої фантазії і створювати неймовірні анімаційні образи і світи. Я, як і раніше, дуже люблю анімацію", - поділилася артистка. 

 Аня могла б стати і письменницею, і аніматором, а стала співачкою

Завальська, яка вже багато років є медійною персоною, упевнена, що її місія – захоплювати і надихати.

"Напевно, місія будь-якої публічної людини - захоплювати і надихати! Якщо об'єкт обожнювання дає певний імпульс іншій творчій людині, стимулює його на якісь нові ідеї - це прекрасно… Але якась дистанція між артистом і шанувальником завжди виправдана, адже ми не можемо фізично зустрітися з усіма людьми, які цього бажають", - зазначила Аня.

 Цікаво, чи багатьох Аня захоплює та надихає...

Враховуючи події останніх двох місяців, співачку запитали, чи не планує вона податися у політику.

"Це галузь, в якій мене ніщо не приваблює, і навряд чи це можливо. По-перше, я не вмію брехати", - наголосила Аня.

 До політики Завальська не збирається

"Як і кожен свідомий громадянин нашої країни, я не можу ставитися до ситуації, що склалася байдуже. Мені хочеться, щоб це скоріше закінчилося, як страшний сон, щоб нарешті держава прислухалося до своїх громадян", - заявила вона.

"І згадується культовий фільм "Убити дракона", адже, насамперед, потрібно вбити дракона в самому собі. На жаль, історія нас нічому не вчить, ми дійсно могли б уникнути багатьох помилок і не наступати на одні й ті ж граблі постійно", - сказала співачка.

Також Завальську попросили уявити себе чоловіком та сказати, чи могла б вона мати стосінки, наприклад, з сестрою Аліною, Ольгою Шуровою чи Світланою Лободою.

"Про цих жінок я можу розмірковувати тільки з жіночої точки зору. Я абсолютно не можу знати, якими їх сприймають чоловіки. Можу сказати тільки одне: з яскраво вираженою бісексуальною енергією Світлани Лободи я цілком би могла залишатися жінкою", - сказала Аня.

"Спочатку треба вбити дракона у самому собі", - впевнена Аня 

Що ж до відчуття щастя, то його Завальська-старша визначила кількома реченнями.

"На це запитання неможливо відповісти однозначно. Для мене важливе почуття гармонії всіх сфер мого життя, а ще відчуття постійного руху і розвитку. Мене лякають незмінні правила, укорінені думки і звички. Мені потрібен партнер - однодумець поруч, щоб я могла відчувати крила за спиною. Щастя, коли всі рідні і близькі теж щасливі", - зазначила співачка.

Фото з Facebook Завальської


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів