Монро згадала про збудженого нею стриптизера

7 лютого 2014, 11:15

Травесті-діва Монро наприкінці січня влаштувала гучну вечірку з нагоди свого 36-го дня народження. Розповідаючи про свято, білявка згадала, як колись друзі їй подарували танець стриптизера.

А ще Монро зізналася, що не любить сюрпризи, а віддає перевагу корисним подарункам, особливо – книжкам.

Про це травесті-діва розповіла в інтерв’ю "Story.com.ua".

За словами Монрітти, у дитинстві вона найбільше любила, коли на день народження приїздила бабуся з Криму.


"У дитинстві та підлітковому віці, коли в країні з усім було сутужно, день народження був приводом зібратися за святковим столом, накритим делікатесами. Зараз же, коли на стіл можна поставити все, аж до смаженої мавпи та ролів з акулою, частування не настільки важливі, головне - це атмосфера, душевність і наповнення свята! У дитинстві найбажаніші дні народження були тоді, коли приїжджала бабуся з Криму - вона чудово готувала торти і випічку", - поділилася травесті-діва.

У дитинстві Монро любила, коли на день народження бабуся частувала її випічкою

Що ж до подарунків, то сюрпризи Монро не любить.

"Усім відомо, що сюрпризи - це не для мене. Краще міксер або лак для волосся, яким я завжди знайду застосування. Досі вважаю, що книга - це безпрограшний варіант. Якщо ж людина не захоплена літературою, можна подарувати альбом або збірник рецептів, а от гроші дозволено дарувати лише найближчим", - зазначила вона.

Найкращим подарунком для Монро є книга або "гіпоалергенний крем під очі"

На запитання, чи прикрашає жінку вік, Монро відповіла:

"Жінку прикрашають діаманти і чоловіки, які їх підносять. А свої роки я не рахую, бо в душі я залишаюся все тим же невгамовним, енергійним і завзятим дівчиськом, відкритим до всього нового і нестандартного".

"Жінку прикрашають діаманти", - вважає Монро

Крім того, Монро згадала про найбільш смішні і цікаві подарунки у її житті.

"Два роки тому у розпал свята з'явився кур'єр і передав мені букет і конверт, який я тут же відкрила ... На стіл випали стодоларові купюри, а поруч сиділа подружка, яка потім усім рознесла, що прихильник подарував мені п'ять тисяч доларів. Я не заперечувала", - поділилася травесті.

"А смішним подарунком був стриптизер, танець якого мені подарували друзі. Він мене так кружляв, що я завалилася на підлогу, а він на мене, і тут я відчула, що він збудився", - згадала Монро.

Якось Монро збудила стриптизера, коли впала разом з ним на підлогу

А найдорожчими подарунками у житті Монро були телефон "Vertu" та брендові сумки.

"Але через якийсь час зі мною відбувалися ситуації, в яких я втрачала суми, рівні вартості цих подарунків. Тому тепер дорогі презенти я не приймаю, та й не дарують вже", - зізналася травесті.

Фото зі сторінок Монро у соцмережах

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів