Кличко розповів про стрижень Пенетьєрі

10 лютого 2014, 16:42

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Володимир Кличко вважає, що з голлівудською актрисою Хейден Пенетьєрі його звела доля. Утім, на тему весілля боксер і далі відмовчується.

Кличко вважає Дюймовочку дуже сильною жінкою зі стрижнем, про що, на його думку, свідчить приїзд Хейден на Майдан.

Про це йдеться на фан-сайті Кличків із посиланням на телеканал "М1".

Боксер зауважив, що попри свій маленький зріст Хейден сильніша за багатьох.


"Вона нічого не боїться. У неї є певний стрижень, хоча вона і невеликого зросту. У мене були противники набагато вище і важче за неї, але Хейден сильніша за багатьох з них. Її воля надзвичайна. Я дуже радий, що наші шляхи перетнулися. І я впевнений, що це не просто так", - розповів Володимир.

Кличко захоплюється силою Хейден

Як відомо, на початку грудня Хейден приїжджала до Києва, аби виступити на Майдані. Кличко вважає вчинок нареченої сміливим.

"Я сказав їй: "Хейден, там дуже напружена ситуація. Ти не боїшся? Ти не зобов'язана це робити". А вона відповіла: "Ні. Я розумію, що це благо, я відчуваю, що повинна підтримати український народ". В результаті, Хейден відвідала Україну двічі і зробила там велику роботу. Вона дуже щира, і люди розуміли її, навіть коли вона говорила англійською", - зауважив Кличко-молодший.

Володимир не приховує, що пишається приїздом нареченої на Майдан

Крім того, Володимир зізнався, що чим ближче пізнає Хейден, тим більше зачаровується її людськими якостями. За його слова, Пенетьєрі - активістка. Вона бере участь у багатьох соціальних проектах. Зокрема, різними способами намагається допомогти китам і дельфінам .

"Я не знаю, чи бачили ви документальний фільм під назвою "Бухта". Але я був з Хейден в Японії, де саме знімали ті страшні кадри. І те, що вона робила там, було приголомшливим", - розповів боксер.

Кличко зачарований людськими якостями Пенетьєрі

Кличко обіцяв одружитися з Хейден після закінчення Майдану. Однак про весілля спортсмен говорити не хоче.

"Весільні плани - це дуже особисте. Подробиці наших стосунків я б хотів залишити тільки між нами. Але скажу, що з датою ми поки ще не визначилися. Адже сьогодні ми переживаємо дуже важкий період. У кожного з нас багато різних справ. Як все буде далі, важко передбачити", - зауважив Володимир.

Нагадаємо, розмови про весілля Кличка-молодшого з Пенетьєрі ведуться вже щонайменше з березня минулого року.

Фото з Twitter Хейден Пенетьєрі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів