Дівчата з "ВІА Гри" читають і дивляться те, що радить Меладзе

12 лютого 2014, 15:17

Солістка "ВІА Гри" Костянтина Меладзе Міша Романова зізналася, що ледь не щоранку дякує Богу за те, що він дав їй шанс співати у тріо.

Також дівчина розповіла, що вони з Ерікою та Настею читають книжки, які радить їм продюсер, зокрема, біографії великих жінок.

Про це пише "Взгляд".

Через дуже напружений графік виступів дівчата з нової "ВІА Гри" Меладзе не змогли відпочити, як планували. Принаймні, Міша Романова не полетіла на Мальдіви.


"І ні крапельки про це не шкодую. У мене в цей час були гастролі. Зізнаюся, що я просто щаслива весь цей час бути на сцені - для мене це абсолютно божевільні емоції", - сказала Романова.

Міша із захватом розповідає про свою роботу у "ВІА Грі"

За словами співачки, вона вдячна долі за те, що потрапила до тріо.

"Знаєте, щодня, коли я прокидаюся, то кажу: "Господи! Спасибі, що ти дав мені такий шанс у житті!" Все своє життя я мріяла співати, але навіть не могла собі уявити, що буду працювати з такою великою людиною! Я сподіваюся, що ми будемо його надихати і він напише для нас новий хіт", - зазначила дівчина з чоловічим ім’ям.

Романова сподівається, що вони з колегами надихнуть Меладзе на хіти

Меладзе настільки опікується своїми дівчатами, що навіть намагається формувати їхній літературний смак.

"Він дає нам слушні поради по роботі і рекомендує читати книжки і дивитися фільми. Наприклад, про великих жінок. Якраз зараз я читаю висловлювання Жаклін Кеннеді. А ось недавно я переглянула фільм про принцесу Діану - сильна, вольова жінка, яка дарувала любов всьому світу, але при цьому в своєму серці була самотня. Вона дійсно приголомшлива, я надихаюсь нею", - зізналася Міша Романова.

"І з кожним днем я хочу все більше розвиватися і надихатися книжками про великих жінок і наближатися до досконалості", - додала співачка.

На запитання про найбожевільніший вчинок фанатів Міша не змогла відповісти виразно. Але зауважила, що відчуває божевільні почуття, коли виходить на сцену.

"У цей час я стаю абсолютно щасливою людиною", - зізналася співачка.

Міша прагне наблизитися до досконалості

До того ж Мішу, якій приписують роман зі співаком Максом Барських, не бентежить її самотність.

"Я вже звикла до самотності. І я в цьому стані комфортно почуваюся. На даний момент я вважаю, що якісь почуття і стосунки - все це мені не потрібно. Напевно, тоді я буду відволікатися. А відволікатися від своєї улюбленої справи я ніяк не можу", - зауважила Міша.

До речі, саме з Максом Міша дивилася фільм про Тіну Кароль

Фото з Instagram Міші Романової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів