Повалій з Ліхутою не визнають День закоханих

14 лютого 2014, 11:10

У родині співачки і депутатки Таїсії Повалій та продюсера Ігоря Ліхути не визнають День Святого Валентина. Подружжя вважає, що свою любов треба показувати щодня, а не раз на рік.

Про це Ліхута розповів "Взгляду".

Ігор зазначив, що взагалі не поважає свята, які прийшли до нас із Заходу.

"Я не розумію такого свята, як Хелловін - це дурка. Я не приймаю душею і серцем свято святого Валентина. Хто такий святий Валентин? Чому він святий? Хто його бачив?" - заявив Ліхута.


Ліхута не любить західні свята, зокрема Хелловін і День закоханих

На думку продюсера, це свято нав'язали слов'янським народам і вигадали його, аби просто продати більше косметики та парфумерії.

"Насправді чоловік і жінка мають так ставитися один до одного, щоб щоденне життя разом, любов, тепло, душевність були для них найголовнішою нагородою. А якщо раз на рік тобі подарують коробочку парфумів або дві-три квітки, це не свято. Це не те, що має бути", - вважає Ліхута.

Ліхута упевнений, що кохання варто доводити щодня

"Свято має бути щодня: підходити, цілувати, обіймати, для того щоб жінка почувалася коханою, а чоловік відчував, що він коханий. І тоді сім'я ця буде триматися, і будуть один одного носити на руках і один за одного віддадуть життя. Це, мені здається, найголовніше. А 23 Лютого, 8 Березня, 14 лютого - це все притягнуто за вуха", - зауважив чоловік Повалій.

Пощастило Повалій - Ліхута, певно, щодня балує її увагою і коханням

Фото з офіційного сайту Повалій

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів