Бутусов, Гребєнщиков, Шевчук і Леонідов виступили проти війни. ВІДЕО

6 березня 2014, 11:19

Російські музиканти Максим Леонідов, Борис Гребєнщиков, Юрій Шевчук та В’ячеслав Бутусов взяли участь у проекті, мета якого - зберегти єдність України.

У відеозверненні, записаному телеканалом "1+1", рокери закликали українців і росіян жити дружно і не допустити війни.

Першим до українців мовив Максим Леонідов.

"Так вийшло, що батьківщина моїх пращурів по батьковій та маминій лініях – Україна. І до Росії вони приїхали – і українська частина, і єврейська частина. Тому мені боляче бачити те, що зараз відбувається. Відбувається велика політична гра, і у цій грі менш за все думають про український народ, так само, як і про російський – це все слова. Тому в мене до вас велике прохання – давайте будьмо розумнішими! Не дайте себе "розвести". Не ворогуйте, давайте жити дружно", - наголосив музикант.


"Давайти жити дружно!" - закликав Леонідов

Лідер гурту "Акваріум" Борис Гребєнщиков зазначив, що молиться за те, щоб усе це скоріше скінчилося.

"Ми всі знаємо, що перебуваємо зараз у дуже скрутному становищі. Ваша країна, наша країна – одна країна, один народ. І те, що між нами зараз ця ворожнеча, як казав великий Антоній Сурожський: "Той, хто сіє ворожнечу між людьми, помножує ненависть і темряву, той хто ненавидить одних та інших – грає на руку дияволу". Я молюся, щоб усе це скінчилося, щоб ми припинили воювати один з одним, тому що це на руку лише людям, які отримують за це гроші", - сказав БГ.

Ця війна на руку лише тим, хто отримує за це гроші - упевнений БГ

В’ячеслав Бутусов так само зауважив, що молиться за мир між Україною і Росією.

"…Ми нічого не знаємо, я не вірю жодному телебаченню, я не слухаю радіо та не читаю ніякі газети. Така ситуація, коли треба уповати на Бога, треба згадати про те, що Господь дивиться на нас з неба і чекає, коли ми всі до нього звернемось. Більше нам нема до кого звертатися. Ми молимося за вас і за себе, тому що усім нам страшно", - сказав Бутусов.

"Нам усім старшно", - зізнався Бутусов

Останнім говорив лідер гурту "ДДТ" Юрій Шевчук.

"Минулого року наша команда проїхала фактично по всій Україні. Ми були і на заході, і на сході, і на півдні, і в центрі, і у Донецьку, і у Харкові, і в Києві, і у Львові. Всюди ми бачили чудові очі. Наш колектив, до речі, теж інтернаціональний. Наш клавішник – з Одеси, а наш звукорежисер – з міста Дніпропетровськ. Ми – люди з Росії та України – рідня, і тому ми маємо зробити усе можливе, щоби війни не було", - наголосив Шевчук та разом з гуртом заспівав "Не стріляй".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото на титулці "7 Дней", відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів