Пономарьов, Лорак і Бадоєв: Україна має бути єдиною

7 березня 2014, 11:36

У мережі з’явилася чергова порція звернень зірок з метою донести головну думку сьогодення – Україна має бути єдиною.

Залишається сподіватися, що патріотичні промови Ані Лорак, Олександра Пономарьова, Віталія Козловського та Алана Бадоєва здатні хоч трохи пом’якшити ворожнечу між регіонами України.

Відеозвернення артистів оприлюднив телеканал "1+1".

"Моя мама народилася в Курахово, це Донецька область, тато народився в Хмельницькому. Його дід був донським козаком. Я народився в Хмельницькому. І там і там співали зажди, коли збиралися, "Ніч яка місячна, зоряна ясная", те що мені вдається співати так само. Я люблю це розуміння… Коли збиралися на Донеччині, їли смажену картоплю з пахучим маслом, і співали "Ніч яка місячна"…. Я не хочу, щоб це роз’єдналося. Це єдина наша рідна Україна. Слава Україні", - сказав Пономарьов.


Пономарьов згадав, як на Донеччині та Хмельниччині співав ту саму пісню - "Ніч яка місячна"

"Все дитинство я провела в місті Чернівці, де звучали українська, російська, єврейська, румунська. В мене так само є польська кров. І сьогодні, будучи артисткою, я гастролюю і співаю на концертах різними мовами. Немає різниці, приходять люди з заходу, зі сходу, з центру України. Все що я відчуваю, що у всіх б'ється велике українське серце, Україна – єдина", - зазначила Лорак.

Лорак заявила, що в усіх українців б'ються великі українські серця

"Я Алан Бадоєв – український режисер. Народився у Беслані, це Росія. Мій тато – осетин, а мама – українка. Усе своє дитинство я провів у Горлівці, а це Донецька область. Моїх дітей я виростив в Києві. Сьогодні для України дуже складний момент, але ми маємо пам’ятати – ми абсолютно єдині і розуміємо один одного різними мовами, серцем розуміємо! Сьогодні нам дуже важливо зберегти нашу єдність, зберегти позитив і любов, сьогодні не час для війни", - поділився Бадоєв.

"Сьогодні - не час для війни", - упевнений Бадоєв

Також до звернень колег долучився співак Віталій Козловський. Своїми думками він поділився у Facebook.

"Українці та росіяни завжди були, є і будуть братами. Зі спільним корінням, з часткою спільної історії, з схожим менталітетом. У кожного з нас в Росії, напевно, є близькі люди, друзі. Невже ми повинні воювати з ними? Навіщо війна? І кому потрібна ця війна? Для неї немає причин! Ми не хочемо війни!" - написав Козловський.

Козловський назвав росіян і українців братами

Він також додав, що все дитинство та юність провів у Львові і довгий час мешкає у Києві.

"Це мій український народ. І скільки б не було провокацій і спроб протиставити людей один одному і зіштовхнути лобами, ми - єдині! Я і моя сім'я завжди будемо з українським народом!" – підсумував Віталік.

Фото з Facebook Лорак, Козловського, Пономарьова, з Instagram Бадоєва, з сайту "Story.com.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів