Батько Зеленського: Я б не хотів, щоб син йшов до армії

21 березня 2014, 11:20

Шоумен Володимир Зеленський підтвердив той факт, що на його ім’я прийшла повістка до армії. І хоча артист пообіцяв піти воювати у разі потреби, він все ж таки вірить, що у країні все буде гаразд.

А от батьки Зеленського, які отримали повістку на сина у Кривому Розі, спочатку не повірили у серйозність папірця. Вони, звісно ж, не хочуть, аби їхній зірковий син пішов на війну.

Про це повідомляє "Комсомольська правда в Україні".

"Та які тут жарти. Мені дійсно подзвонила мама, яка живе в Кривому Розі, і сказала, що на нашу домашню адресу принесли повістку", - сказав Зеленський, коли його запитали, чи не було це жартом.


Володимир також зазначив, що робитиме те, що потрібно робити за законом.

"Я так розумію, що тепер мені повинні переслати папери за місцем проживання в Києві. Я-то прописаний тут. Напевно, вони повинні перенаправити сюди. Мама все хлопцям з військкомату пояснила, вони сказали: "Добре". Тож чекаємо: треба, значить треба! Я військовозобов'язаний. Якщо потрібно - піду воювати", - заявив шоумен.

"Якщо потрібно - піду воювати", - заявив Зеленський, мабуть, не вірячи у власні слова

Примітно, що жодної військової підготовки Зеленський не проходив.

"Закінчував юридичний факультет. Може, з цим якось пов'язано", - припустив він.

За словами Володимира, його родина хвилюється за нього, але він сподівається, що війни все-таки не буде.

До речі, батьки Зеленського не одразу повірили у серйозність повістки.

"Ми були дуже здивовані, отримавши повістку. Я вже думав, що мене звуть, адже Вова у нас навіть не прописаний. Тому не сприйняли її всерйоз. Ймовірно, це якась помилка військкомату. Може, у них застарілі дані?" - сказав батько Володимира Олександр.

Батьки Володимира спочатку думали, що повістка - помилкова

"Ми розповіли синові, всі разом посміялися, але він запевнив нас, що з усім сам розбереться. Знаєте, мене мій батько буквально змусив йти в армію після інституту. Але я - не він. Я б не хотів, щоб мій син йшов до армії, оскільки розумію, що це великий ризик", - додав чоловік.

З цього приводу дав коментар заступник начальника військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату Сергій Полуциган.

"Якщо прийшла повістка, людина зобов'язана в зазначений час прибути до військкомату. При цьому варто відзначити, що при зміні місця проживання чоловік повинен не тільки оформити прописку, а й знятися з військового обліку за старою адресою і стати на облік за новою, оскільки повістки виписуються саме тим, хто стоїть на обліку", - сказав Полуциган.

Він також додав, що коли в Україні йде часткова мобілізація, призивають людей у віці до 40-60 років, залежно від звання.

Як відомо, Зеленському цього року виповнилося 36.

Фото "Медіаняні" і "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів