Монро: До Криму я обов’язково поїду

26 березня 2014, 14:59

Травесті-діва Монро заявила, що дуже обурена ситуацією у Криму. Її родина там має нерухомість, тому артистка переживає через долю свого майна.

Тож вона збирається поїхати до Криму, щоб на власні очі переконатися в усьому, що там відбувається.

Про це діва жанру травесті розповіла ТаблоID за лаштунками церемонії премії "YUNA-2014".

"Я обурена, обурена тим, що наш Уряд приймає накази, які абсолютно не виконуються у Криму, таке собі двовладдя. Тут для відмазки нашому суспільству повідомляють, а у Криму продовжується ескалація. До речі, слово таке… За останній рік у нас стільки слів в лексиконі з’явилося – анексія, ескалація…", - заявила Монро.


"Отже, ескалація росіян триває. Я знаю, що за останніми даними проголосувало всього 35 відсотків населення Криму, усі інші просто проігнорували. Одна моя знайома вже отримала пенсію у рублях, але рублі ніде не приймають", - обурилася травесті.

Монро помітила, що лексикон українців збагатився новими словами на кшталт ескалації та анексії

Монро також повідомила, що її родина має у Криму нерухомість.

"Я не знаю, що робити. Адже подейкують, що треба селити військових російських, тим більше що вони понаїдуть у великій кількості, вони вже понаїхали… А ще й захочуть залишитися – все-таки Крим – це клімат. Ну благородні землі, здоров’я", - зазначила артистка.

"Тож якщо не жити у своїй квартирі – її можуть забрати. Як на мене – це повне беззаконня. Я не знаю, що робити, поки чекаємо. Минуло всього півтора тижні… Що буде далі - час покаже, тим більше у нас там залишилося багато друзів. В принципі, я впевнена, що наша нерухомість залишиться", - сказала білявка.

Білявка переживає за долю своєї кримської нерухомості

На думку Монро, ситуація у Криму сумна.

"Але я оптимістка. Тому цього року однозначно я в Крим поїду. Я хочу власними очима побачити, як люди живуть, як спілкуються, чому такі настрої, адже читати стрічку може кожен ідіот, треба поїхати і подивитися. В мене є можливість", - пообіцяла Монро.

Крім того, у своєму Facebook травесті висловилася з приводу премії "YUNA".

"Ми ніколи не станемо нацією, якщо будемо продовжувати срати на все вітчизняне, включаючи українських артистів! Ви що думаєте, що шоу-бізнес стояв осторонь і тут не було корупції, як в економіці?! Ті ж відкати за концерти, ті ж схеми… Плати, а якщо немає можливості, шукай хто за тебе заплатить!", - написала Монро.

Монро про шоу-бізнес: Ті самі схеми і корупція

"Але незважаючи ні на що, талановита молодь старається, не опускає руки, записує пісні, знімає кліпи і радує рівнем! А в підсумку, всі х*йня, тільки "Океан Ельзи" та Ані Лорак - круто! Ніхто не зменшує достоїнств цих артистів, але дозвольте поповнити список. Спробуйте хоча б ознайомитися і припинити порівнювати з Ріанною або Джаредом Лето, ну полюбіть своє, рідне, це ж так просто!" - закликала Монро.

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів