Ліхута і Повалій: Ми не збираємося ні перед ким виправдовуватися

28 березня 2014, 11:05

Останнім часом подейкують, що депутатка Таїсія Повалій може вийти з Партії регіонів. Однак, чоловік співачки Ігор Ліхута заявив, що його жінка залишиться у Парламенті та продовжить працювати.

Крім того, у коментарі "Комсомольській правді в Україні", чоловік Повалій наголосив, що вони з дружиною не збираються виправдовуватися за те, де вони перебували останні тижні.

"Таїсія зараз у Парламенті, працює і буде продовжувати працювати. І станом на день сьогоднішній з партії виходити не збирається", - запевнив Ліхута.

Ліхута говорить за Повалій, яка, схоже, ховається від преси

"Вона як і раніше очолює підкомітет з питань творчості, культурно-просвітницької діяльності та благодійності. Але оскільки в Раді зараз вирішуються питання глобального порядку, її колишні напрацювання не виносяться на розгляд і голосування", - зазначив продюсер.


Повалій не збирається виходити з Партії регіонів

Ліхута також зазначив, що в Києві вони з Таєю перебувають вже не перший тиждень.

"Не вважаю за потрібне повідомляти це всім підряд. Ми не збираємося ні перед ким виправдовуватися, і вже тим більше - нікому нічого не будемо доводити! Багато хто досі пише, що ми в Москві або ховаємося десь за кордоном. Це така ж інформаційна провокація, як і те, що я нібито агітую українських військових у Криму переходити на бік Росії" - сказав Ігор.

Подружжя не збирається виправдовуватися, але все-таки спростовує інформацію про перебування у Росії

"У середині березня дружина сильно захворіла бронхітом - тиждень сильні антибіотики пила. Але, слава Богу, вже все добре - зараз готуємося до великого туру по Білорусі і свідомо йдемо вдома від обговорень питань політики. За чотири місяці вже стільки людей посварилися один з одним, наших знайомих сімей - і в Україні, і за кордоном, що хочеться говорити і думати про щось хороше", - зауважив Ліхута.

"Політика приходить і йде, а музика - вічна!" - додав він.

Нагадаємо, 27-го березня Повалій з’явилася у Раді з новою зачіскою.

Фото ТаблоID та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів