Карпа лякає дітей Путіним та дядьком з Межигір’я

31 березня 2014, 16:14

Співачка і письменниця Ірена Карпа наразі сама виховує дітей в Києві, бо її чоловік Норман Хенсен поїхав до Іспанії на час революції, мовляв, там йому комфортніше працювати.

Тим не менше, Ірена запевняє, що з чоловіком не розходилася, але й принижуватися та когось про щось просити теж не збирається.

Про це співачка розповіла в інтерв’ю "Світському життю".

Як відомо, Карпа є однією з найбільш активних учасників Майдану.


"В принципі, з активними жінками не дуже легко вживатися, особливо, коли відбуваються такі події. Україна - це не найкомфортніше місце для життя. Якщо ти не українець, тебе в цьому звинувачувати не можна", - зазначила Ірена, маючи на увазі свого чоловіка.

Карпа розуміє, що чоловікові нелегко уживатися з такою активісткою, як вона

Утім, письменниця зауважила, що з чоловіком не розходилася.

"Наразі не розійшлися, я вам першим повідомлю, якщо таке станеться. Ситуація в нашій родині дуже мені нагадала ситуацію України в контексті світу: коли в тебе багато друзів і родичів є за кордоном, усі пишуть: "тримайтеся, чуваки". Але ніхто не пише: "привези нам дітей, будемо про них піклуватися". Ті люди, які таке пропонували, були тут, у Києві чи інших українських містах, в тих самих ситуаціях, як і ми. Мені це допомогло переосмислити і зрозуміти, хто є хто", - зізналася Карпа.

Чоловік Ірени Норман поїхав до іншої країни, щоб спокійно працювати

Крім того, Ірена не боялася брати двох дочок із собою на Майдан.

"Ну і діти залишаються українцями, вони неодноразово були на Майдані, я в міру можливого намагалася пояснити, що відбувається. І тому Бабай в нас вже ніякий не проходить, в нас ідуть за страшилки "тітушки" і "дядя кака з Межигір'я". Хоча останнім часом змістилися акценти трохи на Путіна. В мене дуже політично свідомі діти", - поділилася співачка.

Кора і Кая теж стали активістками Майдану, як і їхня зіркова матуся

Що ж до чоловіка, то він поїхав, бо йому треба спокій, аби працювати.

"Він сказав, що йому потрібно працювати і знаходитися в спокійному середовищі, там він може сконцентруватися краще. Це така офіційна версія. Звичайно, я не можу сказати, що я в захваті від цього, але й падати комусь в ноги і кричати "на кого ж ти нас кидаєш"… Я стандартна сильна українська жінка, якщо треба - і полки в бій поведу. І принижуватися ні перед ким не збираюся", - заявила Карпа.

"Я стандартна сильна українська жінка"

Фото з Facebook Карпи та Нормана Хенсена

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів