Єфросиніна про сестру: Ліза чекає на малюка і дуже щаслива

1 квітня 2014, 11:48

Телеведуча Марія Єфросиніна, яка зазвичай дуже ретельно оберігає особисте життя, виявилася на диво відверта у розмові про новий шлюб своєї молодшої сестри Лізи.

Маша заявила, що сестра чекає на дитину і дуже щаслива у цих стосунках. Єдине, через що телеведуча сумує, так це через те, що тепер сестра живе дуже далеко – в Америці.

Про свої взаємини з сестрою та про її шлюб Єфросиніна розповіла "Сегодня".

За словами Марії, вони з сестрою дуже різні. Особливо це стосується прийняття рішень.

"Повинна розвіяти деякі ілюзії з приводу Лізи. Багато в чому вона сильніша за мене. Я - людина, яку можуть захлеснути емоції. Я так влаштована - маю пропустити через себе, попереживати. Але в цьому акумулюється моя енергія, яка потім спрямовується в роботу, віддається близьким. Ліза всі рішення у своєму житті приймає досить спокійно, без нервування. Вона знає, що робить, але ніколи не рубає з плеча", - поділилася телеведуча.

 Маша про меншу сестру: Вона ніколи не рубає з плеча

"Розлучення з Андрієм Ющенком сталося без болю - спокійно, тихо. Без взаємних звинувачень, без скандалу. Ці двоє вирішили припинити існування сім'ї, яку їм побудувати не вдалося. Обидва - прекрасні батьки. Варечка донині, звичайно ж, спілкується з татом. І вони великі молодці. Після цього я і Лізу, і Андрія прийняла абсолютно дорослими, самостійними, розумними особистостями. Я їх поважаю за таку інтелігентне поведінку", - зауважила старша сестра Лізи Ющенко.

 Маша прокоментувала розлучення сестри: Без болю та скандалу

Тиждень тому стало відомо про весілля Лізи.

"Її нинішні стосунки дуже відрізняються від попередніх. Мабуть, Ліза до цього йшла і цього хотіла. Не можна назвати її шлюб раптовим, вони знайомі досить тривалий час. Тому, що вони вирішили укласти шлюб і тому, що їх союз матиме продовження у такій чудовій події, як народження малюка, я дуже рада! З одного боку, нічого нового в історії не відбулося - все як у всіх. Просто до Лізи зайва прикута увага", - зазначила Єфросиніна.

Єфросиніна трохи розповіла про нового зятя, але його особа залишається невідомою

Єдиним мінусом шлюбу Лізи для її сестри стало те, що тепер вони мають спілкуватися у мережі.

"Тільки страждаю, що тепер сестра живе далеко. Ми зідзвонюємося в Skype, але звикли весь час бути на зв'язку. Всього у дзвінок не вмістиш. На сьогодні це моє сильне душевне переживання. Я дуже сумую за Лізою і Варюшкою. Але в нашій сім'ї першочергово щастя один одного. Сестра там щаслива, і я цьому рада", - наголосила Маша.

 Маша радіє за щасливу сестру

Фото з Instagram Єфросиніної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів