Білик: Я їздитиму до Криму як іноземка

2 квітня 2014, 11:47

Співачка Ірина Білик вважає, що Україна не втратила Крим. Артистка збирається їздити до своєї улюбленої Ялти навіть у статусі іноземки.

Крім того, у зв’язку з Майданом Білик скасувала усі свої виступи та радила це зробити своїм колегам.

А ще в інтерв’ю "Гламурчіку" Ірина розповіла про своє особисте життя.

Судячи зі слів Білик, з початком нового року та революції її концертна діяльність призупинилася.


"Я успішно допрацювала 2013-й рік. Коли ж у січні почалися ті сумні події, то всі заплановані концерти ми скасували. Я вважаю, це правильно - бо коли хтось під кулями, стояти розважати публіку некоректно і некрасиво. Тому ми всі сиділи перед телевізорами, зідзвонювалися", - зазначила співачка.

Білик не давала концертів з початку року

"Я, до речі, здружилася зі Свєтою Лободою, бо знала, що у неї намічається тур. Радила їй скасувати деякі концерти. З Гаріком Кричевським ми щодня зідзвонювалися в скайпі", - додала Іра.

Наразі Білик чекає "просвітлення" в Україні.

"Не для того, щоб були концерти, а для того, щоб людям стало жити краще. Дуже хочеться, щоб політики робили обдумані кроки, має бути якась рада, яка не усуває наслідки, а яка працювала би наперед", - зауважила зірка.

Цікаво, що Ірина не вважає Крим втраченим.

"Я дуже люблю Ялту, і буду приїжджати туди як іноземка. Але хотілося б, щоб між людьми не було ворожнечі", - зауважила вона.

Білик молиться, щоб між людьми не було ворожнечі?

З російськими колегами Білик через політику не сварилася.

"…Навпаки. Всі мені телефонували, підтримували, навіть запрошували пожити з дитиною в Москві", - розповіла Ірина.

Що ж до особистого, то Білик боїться загадувати на майбутнє. Вона не заперечує, що має поруч з собою чоловіка, але не розповідає деталі.

"Так, мені сподобався чоловік. І дуже не хочеться говорити, що це на багато-багато років. Але дуже хочеться вірити, що ми будемо разом. Він просто дуже хороший і добрий чоловік. Я з ним забуваю про проблеми", - зізналася артистка.

На запитання, чи відпустить вона коханого на війну, якщо раптом це буде потрібно, Білик сказала:

"Я зберу йому найгарнішу сумку з їжею, покладу йому сало. Ми, звичайно ж, не хочемо в це вірити, але зрозуміло, що найстійкіші і сильні підуть нас захищати".

Якщо доведеться відпустити коханого на війну, Іра складе йому сумку з їжею

Також Ірина точно не знає, чи її син Гліб вже має дівчину.

"Він зараз вивчає англійську в Англії. І там вже точно у нього з'явиться наречена. Навіть не знаю, що потім мені доведеться робити. Поки він пише щоденний звіт, що все у нього добре", - поділилася Білик.

Син Білик навчається у Британії, але на Майдані був

Нещодавно мати Ірини заспівала з Дімою Коляденком.

"Ви ж розумієте, це разовий проект. Альбом вона записувати не буде. У нас такий закон - в сім'ї повинна бути одна зірка. Адже якщо маму випустити на сцену, то вона затьмарить і Сердючку, і мене", - зазначила зірка.

"Вона у мене і говорить дуже смішно, веселить народ. Бажаю їй, щоб ця творча робота її надихала, щоб вона була щасливою людиною, не думала про старість, про хвороби. Адже на зйомках вона навіть танцювала і не думала про хворих ногах", - пораділа за свою маму Білик.

Нагадаємо, 6-го квітня Ірині виповниться 44 роки. З цієї нагоди вона влаштує благодійну вечірку, квиток на яку коштуватиме 1000 гривень.

Фото з Facebook Білик та з Вконтакте Гліба Оверчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів