Потап публічно задекларував 2 мільйони доходів

9 квітня 2014, 14:28

Продюсер і шоумен Олексій Потапенко вже традиційно задекларував свої доходи, створивши з цього медіа-подію.

Перед камерами та за присутності журналістів Потап вчетверте відвідав податкову інспекцію Дніпровського району міста Києва і здав декларацію про доходи.

Як повідомляє прес-служба "MOZGI Entertainment", заробіток Потапа за рік склав 2 мільйони 30 тисяч гривень. З цієї суми було виплачено 343 тисячі 547 гривень податків.

Варто зауважити, що сума доходів Потапа значно збільшилася порівняно з минулим роком.


Потап скликав журналістів та оголосив суму своїх доходів за рік

"Колись давно думка про прихід до податкової служби викликала неоднозначні почуття, зараз для мене це справжнє свято! Сьогодні я вийшов з податкової Дніпровського району з відчуттям радості і полегшення. На сьогоднішній день податкова змінилася: тепер є "Центр обслуговування платників", де кожен з легкістю проходить всі процедури здачі податків", - зазначив Олексій.

Для Потапа візит до податкової став святом

"Для того, щоб побудувати нову державу, кожен зобов'язаний почати з себе. І я як публічна людина вважаю, що повинен відкрито здавати декларацію про свої доходи і не приховувати від громадян своєї країни цю інформацію. Своїм прикладом хочу показати не тільки всім музикантам, а й політикам, публічним людям і взагалі всім громадянам України, що ми рівні перед законом", - наголосив шоумен.

На своєму прикладі артист хоче показати, як треба поводитися усім публічним людям

"Тільки коли абсолютно кожен українець почне декларувати свої доходи незалежно від одержуваної суми, ми зможемо заповнити казну України і побудувати новий економічний простір країни. Навіть якщо це станеться не відразу, а відбуватиметься поступово, ми неодмінно відчуємо, як розцвітає наша країна", - заявив Потап.

Нагадаємо, минулого року заробіток Потапа склав 1 мільйон 192 тисячі гривень.

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів