Камалія про дочок: Старша - копія Захура, а молодша – схожа на мене

16 квітня 2014, 16:28

Співачка Камалія та її чоловік Мохаммад Захур, мабуть, не скоро покажуть обличчя свої двійнят – Арабелли і Мірабелли. І поки залишається лише уявляти, як виглядають дочки подружжя "етнічних росіян", самі щасливі батьки не втомлюють про них розповідати.

Як пише "Viva!", на одному телешоу Камалія і Захур розповіли, на кого схожі їхні 7-місячні дівчатка і якими вони зростають.

За словами чоловіка Камалії Захура, дочки з перших днів почали проявляти свій характер.

"Старша жвава. Вона побільше і фізично сильніше. По ній можна звіряти годинник. Якщо о 14.30 вона не отримує свою порцію їжі - починає кричати. А молодша - ніжна і томна", - поділився батько дівчаток.

Захур розповів про вдачу донечок

"Мама каже, що Мірабелка - мій клон. А старша - вся в тата. Дівчинка з перчинкою", - додала Камалія.

"Коли я народила, і лікар наді мною підняв Арабелку - подивилася і запитала себе: "Боже, я стільки мучилась, а вона ні краплі на мене не схожа?!" Це була маленька копія чоловіка! Його очі, його вираз обличчя, темне волоссячко! А молодша порадувала - вона платинова блондинка, точно, як я в дитинстві!" - розповіла співачка.

Камалія каже, що її порадувала молодша донька своїм білявим волоссям

Камалія також зізналася, що старшу доньку Арабеллу вони називають Бусинкою і Арабусей. А молодшу Мірабеллу - Мірою.

"Вони вже щосили бігають в ходунках за собаками по дому. І можете нас привітати з першими зубами!" - поділилася Камалія.

Співачка закликала привітати її дітей з першими зубами

Нагадаємо, раніше про своїх онучок розповідала мама співачки, Інна Петрівна. Жінка казала, що дівчатка довели її до тахікардії.

Фото з Facebook Камалії, "Медіаняні", "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів