Фіналістка "Дитячого Євробачення" представить Україну на "Новій хвилі"

22 квітня 2014, 14:48

16-річна Вікторія Петрик з Одеської області та 23-річний В'ячеслав Рибіков з Донецька представлять Україну у фіналі міжнародного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля-2014 " в Юрмалі.

Як пише "Viva!", цього року півфінал конкурсу розділили на європейський і американський відбори. Перший відбувався 18-19 квітня у Москві. У ньому взяло участь понад 70 вокалістів, з яких 13 українців.

Після першого дня прослуховування за місце у фіналі залишилися боротися всього лише 17 учасників. У другий день півфіналу Україну представляло п'ятеро конкурсантів.

Журі вирішило, що саме Вікторія Петрик та В’ячеслав Рибіков поїдуть до Юрмали цього року.


Цьогорічні учасники "Нової хвилі" Віка Петрик і В'ячеслав Рибіков

До складу журі під керівництвом Ігоря Крутого увійшли режисер-постановник конкурсу Олександр Ревзін, співак Філіп Кіркоров, музичний продюсер конкурсу Анастасія Мухіна та фіналісти "Нової хвилі" минулих років Ірина Дубцова, Саша Даль і Аркадій Бородін.

"Не зважаючи на те, що я вже вдруге беру участь у півфіналі "Нової хвилі", все ніби вперше, особливо хвилювання. Я дуже рада своїй перемозі і зараз буду посилено готуватися до фіналу конкурсу, щоб гідно представити нашу країну", - зауважила Віка Петрик, яка у 2008-му році посіла друге місце на "Дитячому Євробаченні".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ВИСТУПУ ВІКТОРІЇ:

А В’ячеслав знайомий глядачам за участю у талант-шоу "Голос країни".

"Моя перемога несподівана. У мене до фіналу немає ще репертуару, тому я працюватиму, працюватиму і ще раз працюватиму. Також я буду посилено вчити українську мову. Адже у фіналі потрібно виконати пісню рідною мовою, а я російськомовний, і мені здається, що українською я співаю з акцентом. Але я все обіцяю виправити", - пообіцяв Рибіков.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ВИСТУПУ В'ЯЧЕСЛАВА:

Нагадаємо, торік Україну на конкурсі в Юрмалі представляли Аркадій Войтюк та Ольга Діброва.

До речі, рідна сестра Вікторії Петрик Настя перемогла на конкурсі "Дитяча Нова хвиля" у 2010-му році.

Відео з YouTube, фото з Facebook та сайту "Гламурчік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів