Корогодський у своєму фільмі помер і став козлом. ВІДЕО

Понеділок, 19 травня 2014, 13:43

Любитель яскравого одягу та окулярів олігарх Гарік Корогодський зняв фільм, у якому помер, потрапив до так званої небесної канцелярії, звідки повернувся у тілі цапа.

Відео на 16 хвилин стало анонсом книги епатажного бізнесмена під назвою "Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика".

Як повідомив Корогодський у коментарі ТаблоID, книга задумана як благодійни проект. Усі збори від продажу Гарік обіцяє передати у благодійний фонд, який займається дозвіллям людей похилого віку.

"Вже відремонтовано танцювальний майданчик у Гідропарку, на якому танцювали ще мої батьки і буду танцювати я - поки не беруть, іще юний", - зазначив Гарік.

 У короткометражці до Гаріка приходить смерть у вигляді жінки з голими цицьками

Бізнесмен також повідомив, що 2 тисячі примірників книги викупив сам у себе, щоб передати до бібліотек країни.

"Так у нас є стільки діючих бібліотек! Сам в шоці. До речі, викуповувати самому у себе ще приємніше, ніж онанізм", - зізнався Гарік.

 Корогодський прокинувся на небесах у труні

Як справжній бізнесмен, Корогодський зробив креативне промо своїй книзі – короткометражку під назвою "Я не кончил…". У фільмі Гарік помирає, опиняється на небесах. Там він грає у колесо фортуни та виграє тіло козла, у якому і повертається на землю.

 Це у фільмі Б.О.Г. - Белла Осипівна Гольцберг

"Мене лякали, що в труну лягати - погана прикмета. Я знайшов іншу прикмету - хто в труну ліг, найближчі 50 років вже не ляже", - заявив Корогодський.

 Гарік грає у колесо фортуни
 І виграє тіло козла. "Якщо б ви бачили, як масовка радо і щиро скандувала: "Гарік - козел!". Навіть мене завели, і я кричав", - поділився Корогодський

"Пам'ятайте, якщо ви не прочитали мою книгу, вам можуть обґрунтовано відмовити у мінеті/куні. Воно вам треба?" - попередив автор. 

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, це не перше кіно, зняте Гаріком. Два роки тому він зняв гангстерську короткометражку

Відео з YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів