Фреймут уявила себе принцесою Монако. ФОТО

20 травня 2014, 16:21

Телеведуча Ольга Фреймут приміряла на себе образ відомої білявки – актриси і принцеси Монако Ґрейс Келлі.

Фреймут озвучила Келлі в українському варіанті фільму про легендарну жінку та й заодно спробувала її втілити у чорно-білій фотосесії.

Про це повідомляє прес-служба "1+1".

Можливість озвучити Ґрейс Келлі Ольга називає дарунком небес, бо колись саме ця актриса перетворила її саму з провінційної дівчини на жіночну леді.


Фреймут з юності наслідує стиль Келлі

"Свого часу особистість Ґрейс Келлі справила на мене великий вплив. Я мало кому про це розповідаю, але коли я тільки приїхала з маленького містечка, то довго шукала ідеал у формуванні свого стилю. І одного разу у фільмі Хічкока побачила Ґрейс. І мене немов осяяло! Звичайно, тоді в мене не було грошей на перли. Але з того самого дня я полюбила класику", - розповіла Фреймут.

Ольга із задоволенням втілила образ легенадрної принцеси Монако

У її книжковій колекції є унікальний альбом з фотографіями Ґрейс Келлі, куплений в Монако. Він лежить у неї в спальні, і вона часто гортає його перед сном.

"Я хочу, щоб українці полюбили Ґрейс так само, як люблю її я. У ній багато людей побачать споріднену душу. Вона прекрасна мама, але сама ніколи не належала чоловікам… І доля у Ґрейс непроста - любов то щаслива, то нещасна", - поділилася Фреймут.

Ґрейс Келлі та її послідовниця Оля Фреймут

Фото "1+1"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів