Як Кличко з соратниками перемогу на виборах святкували. ФОТО

Понеділок, 2 червня 2014, 18:50

Віталій Кличко, який за попередніми результатами, переміг на виборах мера Києва, вже встиг відсвяткувати свою перемогу. У п'ятницю 30-го травня у компанії соратників і друзів лідер "Удару" випив вина в одному з найдорожчих ресторанів столиці.

Захід, звісно ж, був закритим, повідомляють "Вести".

Під кінець робочого тижня на літню терасу закладу, де виставили канапе, фрукти, асорті з дорогих сирів і вино, почали з'їжджатися гості. Серед них були екс-голова КМДА Володимир Макеєнко, депутат від "Удару" Валерій Карпунцов та секретар фракції Ганна Старостенко.

 Кличко вже встиг відзначити перемогу

Гості випивали за перемогу і команду Віталія Кличка з Петром Порошенком. Сам винуватець торжества пробув на вечірці не дуже довго. Він випив келих білого вина, покликав всіх за стіл у залі ресторану, а сам поїхав додому. До машини його проводжав колишній регіонал Володимир Макеєнко.

 Кличко обмив ще не оголошену посаду

"Я з Віталієм ділився досвідом щодо бюджету міста, який приймав, будучи главою КМДА. Звертав увагу на великі вилучення з казни міста. Рекомендував зайнятися програмою заміни ліфтів. У заступники до себе він мене не кликав, та й сфера моїх інтересів ось вже сім скликань - це Верховна Рада", - зазначив Макеєнко.

 Макеєнко проводжав Кличка до авто та давав поради

За даними видання, того вечора у ресторані гуляли близько сотні колег Кличка-старшого. Банкет на таку компанію коштує близько 75 тисяч гривень. 

Нагадаємо, 1-го квітня Віталій і Володимир Клички відкрили музей своїх спортивних трофеїв. 

Фото "Вести"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів