"Міс Україна Всесвіт-2014": У плані статури я унікальна

12 червня 2014, 13:49

Новоспечена власниця корони "Міс Україна Всесвіт" Ганна Андрес на заздрість усім дівчатам зізналася, що ніколи не сиділа на дієтах. Навпаки – вона їсть усе, що захоче і не гладшає.

Крім того, Аня розповіла "Комсомольській правді в Україні" про те, чому розійшлася з колишнім чоловіком Ганни Седокової Максом Чернявським.

За словами Ані, напередодні конкурсу їй наснився віщий сон.

"Мені наснився хороший сон - нібито у мене тіара на голові. Сон хоч і був розмитий, але я сподівалася, що він віщий. У підсумку, так все і вийшло", - сказала Андрес.


Свою переможну тіару Аня побачила у віщому сні

Тепер, коли дівчина вже має звання "Міс Україна Всесвіт-2014", вона збирається поліпшити свою англійську та вдосконалювати тіло до фіналу конкурсу "Міс Всесвіт-2014".

"Усі ці місяці я буду займатися собою і саморозвитком. Підтягну англійську мову в першу чергу. Вона у мене досить хороша, але потрібно щоб була ідеальна! Ну і тілом буду займатися", - розповіла Аня.

Андрес збирається займатися тілом і англійською
У соцмережі Андрес хизується довгими ногами

"До речі, я в плані статури - унікальна! Ніколи не сиділа на дієтах. Мені пощастило з генетикою, - у мене швидкий обмін речовин. При цьому я їм досить багато і на дієтах ніколи не сиджу. У солодкому теж собі не відмовляю", - похвалилася міс.

Хоч дівчина і не гладшає, спортом все одно займається

А перед конкурсом Аня навіть схудла на 4 кілограми не докладаючи зусиль.

"Просто я багато нервувала під час підготовки до конкурсу. Їла, як звичайно, багато, але худла просто на очах! Не знала, що зі мною відбувається - їм і худну", - зазначила дівчина.

Через нервування Аня схудла на 4 кіло за тиждень

До речі, Андрес мала стосунки з колишнім чоловіком Седокової. Але їхній роман не витримав відстані.

"Я жила в Україні, він - у Лос-Анджелесі. Відстань була між нами, самі розумієте, не мале. На жаль, на той момент мені ще й не видали американську візу, а Макс, звичайно, наполягав, щоб я до нього прилетіла. Мені відмовили в посольстві один раз, другий, третій ... Максиму доводилося зриватися з роботи, летіти до Європи до мене", - розповіла брюнетка.

Роман Чернявського і Андрес не витримав випробування відстанню

"Ми з ним бачилися в різних містах Європи. А так, щоб я до нього змогла полетіти, так і не вийшло... У стосунки на відстані не вірив жоден з нас. Я ревнувала, він ревнував. Загалом - відстань і стала головною причиною нашого розставання", - підсумувала Аня.

Нагадаємо, 5-го червня в Києві відбувся конкурс "Міс Україна Всесвіт-2014", на якому перемогла 20-річна Ганна Андрес зі Львова.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів