Перша леді змінила сукню для інавгурації через протокол

Понеділок, 16 червня 2014, 10:59

Родина президента Порошенка одягається переважно у вітчизняних дизайнерів.

Як відомо, на інавгурації перша леді була у вбранні від столичних модельєрів, та вже 10 років замовляє сукні у львівської майстрині.

Про це повідомляє "ТСН".

Спочатку на інавгурацію Марина Порошенко підготувала темно-синій костюм з борщівською вишивкою і зелену сукню з етнічними мотивами. Їх замовили у львівської дизайнерки Роксолани Богуцької за тиждень до інавгурації.

"Пані Марина наголосила, що зараз в ситуації, яка складається в Україні, вона б хотіла, щоб кольори були приглушені, не яскраві. У телефонному режимі мною були запропоновані моделі, пані Марина погодилася", - розповіла дизайнер Роксолана Богуцька.

 Такою усі побачили першу леді на прийомі з нагоди інавгурації

Пошити одяг встигли, втім, не вписалися в рамки і правила протоколу.

"Служба протоколу заборонила надягати цей одяг, тому що ми не вклалися в терміни. Мав бути зроблений прес-реліз, фотографії, і все це повинно бути поширене до інавгурації, у нас не було такого часу, але я сподіваюся, що ми побачимо цей одяг на пані Марині, вона нас запевнила в цьому, їй сподобалося", - додала дизайнерка.

Богуцька такж зауважила, що Марина Порошенко вже майже 10 років замовляє у неї вбрання. Вона ткала вишиванки для всієї родини Порошенків.

 Уся родина Порошенків має вишиванки від львівської майстрині

І хоч на інавгурацію перша леді одягла вбрання від столичних дизайнерів Лілії Пустовіт та Вікторії Гресь, зате довершила свій образ намистом львівської майстрині.

Роксолана Шимчук особисто не знайома з першою леді. Намисто для Марини Порошенко до вечірнього інавгураційного ансамблю у майстрині замовила Лілія Пустовіт.

Швидко знайти жовтий антикварний камінь баламут, поширений в центральній Україні 200 років тому, було непросто.

 Намисто дружини президента зробили з колекціних баламутів

"Завдяки моїм зв'язкам у світі колекціонерів, ми таки знайшли намисто, а потім вже була справа техніки. Хрест я вибрала такий, щоб був у міру ошатний, але, з іншого боку, це був хрест, символ християнства", - розповіла Шимчук.

Дизайнер не зізналася, скільки коштувало намисто.

До речі, коралі від Шимчук носить також колишня перша леді Катерина Ющенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вбрання для інавгурації було створене за участю самої першої леді, яка вклала у нього символічне значення. 

Фото прес-служби та з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів