Каменських: Не була б популярною – бігала б по пляжу голяка

П'ятниця, 20 червня 2014, 13:28

Співачка Настя Каменських вже встигла відпочити та засмагти. У соцмережі вона похизувалася схудлим тілом на морської блакиті та зізналася, що могла б бути нудисткою, якби не публічність.

У коментарі "Комсомольській правді в Україні" Настя розповіла, які купальники полюбляє та скільки їх бере з собою у відпустку.

"Зазвичай у відпустку я беру з собою 3-4 набори купальників, оскільки обираю одяг на пляж під настрій. Обов'язково беру спортивний купальник, в якому могла б при нагоді проплисти кролем кілометр-другий", - розповіла Каменських.

Утім, більш за все співачка полюбляє роздільні купальники.

 Каменських віддає перевагу роздільним купальникам

"Мені подобається, коли низ прикриває попу, а верх щоб був без бретелей або, як варіант - з трикутним ліфом. Вже багато років я купую купальники однієї фірми, в якій всі моделі відмінно поєднуються між собою, завдяки чому можна комбінувати верх і низ під настрій", - поділилася співачка.

Щодо кольорів пляжного вбрання, Настя обожнює класичний чорний і білий, але і яскраві сонячні кольори теж не ігнорує.

"Такі купальники помітні навіть у воді і піднімають настрій. У мене, наприклад, є яскраво-малиновий і салатовий купальники. Прості купальники без додаткового декору виглядають на жінці більш сексуально, але є у мене в гардеробі комплект, розшитий паєтками, а також чорна "двійка" з рюшами-квіточками", - розказала Каменських.

В арсеналі Насті є абсолютно різні купальні костюми 

Настя також здивувала зізнанням, що якби вона не була відомою, ходила б по пляжу без купальника.

"Дівчата мене зрозуміють: хочеться, щоб засмагало все тіло, хочеться легкості і свободи, а доводиться надягати купальник. Не була б популярною - бігала б голяка по пляжу, але все-таки це не зовсім тактовно і красиво з мого боку", - зауважила Каменських.

"Нещодавно під час гастролей забула купальники, і засмагала у себе на балконі в номері готелю, сховавшись від очей спостерігачів: просто в стрінгах, а замість верхньої частини купальника - ватяні диски", - додала вона. 

 Каменських могла б бути нудисткою, але публічність не дозволяє

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів