Любителька соцмереж Седокова забороняє доньці Instagram

14 липня 2014, 12:47

Співачка Ганна Седокова, яку одне з чоловічих видань назвало королевою Instagram, забороняє старшій дочці Аліні користуватися соцмережами.

Проте, Аня не вважає себе суворою мамою та частенько бешкетує разом з дочками.

Крім того, в інтерв’ю журналу "Touch magazine" Седокова назвала себе сімейною і домашньою у побуті.

Співачка запевнила, що вдома вона зовсім не така, як на сцені.


"У побуті я сімейна і домашня. Для мене дуже важливо, щоб моя сім'я була щасливою. Вдома я намагаюся готувати сніданок щоранку. Напевно, я повна протилежність тій, якої багато хто мене уявляють. Деякі вважають, що я не вмію готувати - готую я чудово", - заявила Аня.

Седокова намагається бути гарною господинею та частує дітей і коханого сніданками

"Мій чоловік каже, що їжа, приготовлена мною, це найкраще, що він їв у своєму житті. Діти також дуже люблять те, що я готую. Аля завжди говорить "Мама, мені, будь ласка, спагеті, як ти робиш". У нас є свій особливий рецепт спагеті", - зауважила вона.

Щодо виховання дочок, то Седокова називає себе справедливою мамою.

"Я не сувора, а справедлива мама. Ми часто сміємося, бешкетуємо, граємося. Алінка займається плаванням, тенісом, танцями, і, звичайно ж, їй, як будь-якій людині, хочеться нічого не робити. Але я завжди перевіряю домашнє завдання і якщо треба кажу: "Сядь, допиши, перепиши", - поділилася співачка.

Аня називає себе справедливою мамою, але ретельно стежить за життям дочок

"Я категорично забороняю все соцмережі, і вона проводить дуже мало часу за комп'ютером. Аля мені кожен раз каже: "Мамо, у мене вже у всієї школи є Instagram, чому ти мені не дозволяєш?" Періодично вона на мене навіть ображається. Я вважаю, що Instagram - місце для дорослих, а вона мені доводить, що його створили підлітки. Як би довго ми не сперечалися, я завжди категорично проти, і кажу, що коли тобі буде 13 років, ми повернемося до цього питання", - зазначила Аня, яка, вочевидь, не хоче, щоб дочка побачила її оголені фото у соцмережі.

Коли бачиш світлини Седокової в Instagram, стає зрозуміло, чому вона не пускає туди свою доньку...

Крім того, спортивна Седокова полюбляє спортивних чоловіків.

"Я люблю чоловіків підкачаних і сильних, які можуть носити свою дівчину на руках. Дуже важливо, щоб він був добрим, турботливим, чуйним. Для мене не має значення його статус і матеріальне становище", - зізналася Ганна.

Седокова любить сильних і спортивних чоловіків, щоб носили її на руках

Нагадаємо, не так давно стало відомо, що новий бойфренд Седокової пішов від дружини заради Ані.

Фото "Touch Magazine" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів