Порошенко з’їв польське яблуко на зло Путіну?

6 серпня 2014, 12:51

Схоже, президент Петро Порошенко підтримав польську акцію "З'їж яблуко на зло Путіну". Цей флешмоб поширився у соцмережах після офіційної заборони на ввезення до Росії фруктів і овочів з Польщі.

Спочатку про це було повідомлення у Twitter адміністрації президента України.

"Президент підтримав акцію солідарності з поляками Jedz Jablka Na Zlosc Putinowi (в перекладі з польської - "Їжте яблука на зло Путіну")", - йшлося у першій частині повідомлення.

Цього посту вже немає у Twitter АП президента

Далі було зазначено, що фотографію із зустрічі з польським політиком і депутатом Європарламенту Павлом Ковалем Порошенко виклав на своїй сторінці в Facebook.


Фотодоказу того, що Порошенко таки поласував яблучком на зло Путіну, у соцмережі немає

Однак пізніше цей пост було видалено з Twitter, але на Facebook фото залишилося.

Як відомо, з 1 серпня Россільгоспнагляд ввів заборону на ввезення до Росії овочів та фруктів з Польщі, який пояснили "неодноразовими порушеннями сертифікації та виявленням карантинних об'єктів". Як повідомляв помічник керівника відомства Олексій Алексєєнко, в ряді продукції був виявлений небезпечний карантинний шкідник - східна плодожерка.

Користувачі мережі у масках Обами та Меркель долучилися до яблучного флешмобу

Після заборони в польських соціальних мережах стартувала масова акція #JedzJablkaNaZloscPutinowi. Користувачі під таким хештегом викладали на своїх сторінках в Twitter, Instagram і Facebook фотографії, на яких їли яблука або інші фрукти.

Депутат Європарламенту Роза Тун

Фото з Facebook Порошенка, з Twitter JakubowskaP, з сайту Cameralabs.org

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів