Як перша леді квіточки саджала. ФОТО

22 серпня 2014, 17:32

Дружина президента Петра Порошенка Марина, схоже, намагається дотримуватися іміджу, притаманного першим леді країн Європи та США.

Спершу покрасувалася на обкладинці глянцю, а тепер от висаджує квіточки. Щоправда, не біля адміністрації свого чоловіка, як це колись робила Мішель Обама в Америці, і не корисну городину, а квіточки для душі біля однієї з київських гімназій.

Днями Марина Порошенко разом з дітьми - Олександрою, Євгенією та Михайлом відвідали київську гімназію №183 "Фортуна", яка цього року прийняла на навчання дітей зі Сходу України та відкрила додатковий перший клас для дітей-переселенців.

Марина Порошенко у світлій кофтинці прийшла саджати квіточки

Перша леді, разом з майбутніми учнями гімназії та їхніми батьками, попрацювали над облаштуванням території довкола гімназії та висадили квіти на шкільному подвір’ї.


Дружина Порошенка потурбувалася про всіх одразу, і про діток, і про молодих матусь, і про бабусь із дідусями.

Жінка президента, схоже, командувала усіма присутніми

"По-перше, територія цієї школи не обгороджена парканом. Тут проводять дозвілля учні після уроків, мами з маленькими дітками, люди похилого віку. Ці квіти будуть окрасою не просто шкільного подвір’я, а й зони відпочинку мешканців мікрорайону", - цитують Марину Порошенко на сайті президента.

Цей кадр дуже схожий на той, де дружина Обами саджала город біля Білого дому

"По-друге, директор гімназії не залишилась осторонь проблем сьогодення і відкрила цілий додатковий клас для першокласників зі Сходу України, які тимчасово мешкають в Києві. Ми дуже вдячні їй за цю ініціативу і тому, разом з дітками та їхніми батьками, з радістю попрацювали на благо школи", - додала перша леді.

Порошенко залучила до роботи й своїх дітей

Окрім колективного копирсання в землі Марина Порошенко також приготувала першокласникам гімназії презент - шкільну дошку.

Схоже, це дошка, яку родина президента подарувала першачкам

Діти, у свою чергу, подарували жінці президента символ жіночої мудрості національний оберіг - ляльку-мотанку, виготовлену власноруч на шкільному гуртку.

Марина Порошенко спершу знімається для глянцю, а тепер побувала у гімназії
Перша леді отримала від дітей подарунок - ляльку-мотанку

Фото з сайту президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів