Українська правда

Як перша леді квіточки саджала. ФОТО

22 серпня 2014, 17:32
Як перша леді квіточки саджала. ФОТО

Дружина президента Петра Порошенка Марина, схоже, намагається дотримуватися іміджу, притаманного першим леді країн Європи та США.

Спершу покрасувалася на обкладинці глянцю, а тепер от висаджує квіточки. Щоправда, не біля адміністрації свого чоловіка, як це колись робила Мішель Обама в Америці, і не корисну городину, а квіточки для душі біля однієї з київських гімназій.

Днями Марина Порошенко разом з дітьми - Олександрою, Євгенією та Михайлом відвідали київську гімназію №183 "Фортуна", яка цього року прийняла на навчання дітей зі Сходу України та відкрила додатковий перший клас для дітей-переселенців.


Марина Порошенко у світлій кофтинці прийшла саджати квіточки

Перша леді, разом з майбутніми учнями гімназії та їхніми батьками, попрацювали над облаштуванням території довкола гімназії та висадили квіти на шкільному подвір’ї.

Дружина Порошенка потурбувалася про всіх одразу, і про діток, і про молодих матусь, і про бабусь із дідусями.

Жінка президента, схоже, командувала усіма присутніми

"По-перше, територія цієї школи не обгороджена парканом. Тут проводять дозвілля учні після уроків, мами з маленькими дітками, люди похилого віку. Ці квіти будуть окрасою не просто шкільного подвір’я, а й зони відпочинку мешканців мікрорайону", - цитують Марину Порошенко на сайті президента.

Цей кадр дуже схожий на той, де дружина Обами саджала город біля Білого дому

"По-друге, директор гімназії не залишилась осторонь проблем сьогодення і відкрила цілий додатковий клас для першокласників зі Сходу України, які тимчасово мешкають в Києві. Ми дуже вдячні їй за цю ініціативу і тому, разом з дітками та їхніми батьками, з радістю попрацювали на благо школи", - додала перша леді.

Порошенко залучила до роботи й своїх дітей

Окрім колективного копирсання в землі Марина Порошенко також приготувала першокласникам гімназії презент - шкільну дошку.

Схоже, це дошка, яку родина президента подарувала першачкам

Діти, у свою чергу, подарували жінці президента символ жіночої мудрості національний оберіг - ляльку-мотанку, виготовлену власноруч на шкільному гуртку.

Марина Порошенко спершу знімається для глянцю, а тепер побувала у гімназії
Перша леді отримала від дітей подарунок - ляльку-мотанку

Фото з сайту президента

Останні матеріали
Зрада дружині, перемога над раком і захоплення їжею: цікаві факти про зірку Диявол носить Prada Стенлі Туччі
Селебріті
Зрада дружині, перемога над раком і захоплення їжею: цікаві факти про зірку "Диявол носить Prada" Стенлі Туччі
По-іншому не могло бути: Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Селебріті
"По-іншому не могло бути": Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Ми завжди намагалися бути найкращими батьками: Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Селебріті
"Ми завжди намагалися бути найкращими батьками": Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Селебріті
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Улюблений секретний інгредієнт: Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Селебріті
"Улюблений секретний інгредієнт": Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Селебріті
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Селебріті
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Наша любов: мама Сердючки в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Селебріті
"Наша любов": "мама Сердючки" в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Більше матеріалів