Екс-колега Дорна позувала у човні у віночку та вишиванці. ФОТО

28 серпня 2014, 11:43

Солістка гурту "Пара Нормальних" Аня Добриднєва, як і багато селебрітіз, раптово перейнялася патріотичною тематикою. Дівчина вбралася у національному стилі, всілася у човник та позувала фотографу.

Результатом своєї роботи співачка залишилася задоволена.

"Я дуже рада, що знімки вийшли саме такими. Адже ідея для цього фотосету народилася спонтанно, це був якийсь душевний порив, який було необхідно якнайшвидше задовольнити", - повідомила екс-колега Вані Дорна, який нещодавно вразив патріотизмом.

"Ми з моїм добрим другом і чудовим фотографом Сергієм Хмельовим тут же почали шукати локацію, яку я намалювала собі в голові, і знайшли її за сотню з гаком кілометрів від столиці - в старовинному Богуславі, заснованому ще Ярославом Мудрим", - поділилася Аня.


Добриднєву не минув всезагальний спалах патріотизму

"Неймовірної краси природа, прекрасна річка Рось і образ молодої українки - все це нагадує мені якісь хрестоматійні твори наших видатних українських письменників", - сказала співачка.

Власний образ нагадав Ані твори українських письменників

"Я люблю нашу країну, живу тут, слухаю українську музику, дружу з українськими дизайнерами і ношу українські речі, гордо називаю себе українкою у всіх зарубіжних поїздках", - заявила Добриднєва.

З мальвами на голові, у вишиванці співачка всілася у зелений човен
Раніше Добриднєва знімалася у значно відвертіших фотосетах

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів