Лорак пішла до психолога, бо її усе дратувало

3 вересня 2014, 16:04

Співачка Ані Лорак зізналася, що користувалася послугами психолога. Якоїсь миті, коли її усе дратувала, подружка порадила піти до спеціаліста та поділитися своїми проблемами.

Кароліна сходила і зрозуміла, в чому полягає секрет гарних стосунків із чоловіком.

Про це артистка розповіла виданню "7 Дней".

Лорак запевняє, що вдома абсолютно не така, як на сцені.


"Як і будь-яка нормальна жінка, приходячи додому, я першим ділом знімаю свою "корону" і перетворююся на дружину. Яка різниця, ким я працюю - та хоч президентом! Королевою я можу бути тільки на сцені, а вдома я кішечка, яка завжди дивиться на свого чоловіка з повагою і любов'ю", - поділилася зірка.

Вдома Кароліна - як кицюня - дивиться на чоловіка з повагою і любов'ю

Лорак упевнена, що саме чоловік має бути главою родини, а жінка повинна бути з ним поруч.

"Мій чоловік зміг взяти на себе відповідальність за сім'ю. Адже, покохавши мене, він прийняв дуже непросте рішення - переїхав до мене, до іншої країни. Він не знав нашу мову, культуру, у нього тут не було ні друзів, ні рідних! А хіба просто йому було змиритися з моєю професією, з її шаленим ритмом! Тільки дуже сильна і смілива людина може з усім цим впоратися", - наголосила Кароліна.

Співачка не втомлюється постійно розхвалювати свого чоловіка, який, за її словами, пожертував багато чим заради шлюбу з нею

Але не завжди все буває гладко. Якось у житті Ані сталося так, що з’явилася потреба поговорити з психологом.

"Не так давно я вперше у житті зверталася до психолога. І це не було конкретно пов'язано з Муратом. Просто щось на мене накотило, мене в моєму житті дратувало і не влаштовувало все - може, тоді я просто дуже втомилася", - розповіла співачка.

І одна з подруг порадила співачці знайомого спеціаліста.

"І я так загорілася! Мені було дуже цікаво - якийсь новий досвід. До того ж в американських фільмах прийом у психолога завжди так цікаво показують: приходиш, лягаєш на кушетку, а тобі: "Про що ви хочете поговорити?", - розказала Кароліна.

Кароліна уявляла візит до психолога таким, як показують в американських фільмах

"І ось я прийшла, кушетки в кабінеті не виявилося. Зате доктор відразу викликав довіру. Запитує: "Що вас не влаштовує у вашому житті?" А я й не могла конкретно сформулювати - що... Почала плутано викладати: "У мене не все так ідеально складається, як хочеться. Буває, з чоловіком лаємося - без усякої причини... "Ми довго говорили. І нарешті психолог каже: "Проблеми в стосунках з'являються, коли жінка порушує баланс, закладений природою, адже сила жінки в її слабкості!" - поділилася Ані.

"А я-то це і сама інтуїтивно відчувала. Просто фахівець підтвердив мою власну думку: жінка може отримати від життя абсолютно все, що захоче, якщо навчиться користуватися своєю жіночою енергією", - заявила вона.

Завдяки психологу співачка лише упевнилася у власних міркуваннях та висновках

Фото "7 Дней" та з Instagram Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів