Горбачова показалася після пологів та оголосила доньчине ім’я

19 вересня 2014, 10:55

Співачка Ольга Горбачова жодного разу не вийшла на публіку вагітною і не показувала фото з круглим животиком. Але народивши другу дочку, артистка активізувалася, і вже через півтора місяця після пологів почала працювати.

Оля з'явилася на зйомках одного телешоу. Після народження другої дитини вона зовсім не погладшала.

"Перерва в 10 років між дітьми дає абсолютно нові чудові відчуття. Все-таки народжувати в більш дорослому віці набагато сприятливіше з психологічної точки зору і розуміння завдань материнства", - поділилася Горбачова.

"У перший раз я все робила "на бігу" і не насолодилася таким важливим для жінки періодом. Цього разу я відчуваю свою дитину як виключне щастя і величезний подарунок", - додала щаслива матуся.


Другою вагітністю Горбачова насолоджувалася і готувалася до неї

За період вагітності Оля набрала всього лише 6 кілограмів і ретельно готувалася до пологів.

"У перший раз я була абсолютно розгублена, і моя недостатня інформованість призвела до кесаревого розтину. Цього разу, незважаючи на небезпеку природних пологів, я шукала лікаря, який не побоявся б довіритись природним процесам. Саме тому ми відмовилися від приватних клінік, так як вони надто дорожать своєю репутацією, щоб завідомо йти на ризик", - зізналася Горбачова.

Горбачова підкреслила, що одразу відмовилася народжувати у приватній клініці

Зараз співачка поступово входить у робочий графік. Та навіть днями випустила новий кліп.

"Кар'єра не варто того, щоб відлучати дитину від материнського тепла і грудей. Наші бабусі хотіли годувати своїх дітей і не могли, так як радянська влада виганяла їх на роботу через півтора місяці після пологів. А ми можемо годувати наших дітей, але не хочемо! Я сама ставилася до такого типу "полегшених" матусь, але цього разу намагаюся все виправити", - зауважила цивільна дружина продюсера Юрія Нікітіна.

Другу дочку Ольга годуватиме грудьми і не жертвуватиме нею заради роботи

Що ж до ім’я дівчини, то над ним батька ламали голову місяць. Врешті дочку зареєстрували як Серафиму Юріївну Нікітіну.

Вперше Ольга задумалася над цим ім'ям під час поїздки в Австрію, ще на четвертому місяці вагітності. Другим "натяком" виявилися святці, адже за церковними традиціями ім'я прийнято обирати на 8-й день після народження. І цей день випав на вшанування великого святого Серафима Саровського.

Остаточно, батьки прийняли рішення після того, як хрещена старшої дочки Поліни Асія Ахат подарувала Ользі 120-річну ікону Серафима Саровського.

Співачка цілий місяць не могла обрати ім'я для другої дочки. Тепер в неї дівчатка Поліна та Серафима

Нагадаємо, наприкінці липня Ольгя Горбачова народила другу дочку продюсеру Юрію Нікітіну, з яким вона поки так і не одружилася.

Фото надані прес-службою "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів