Данилко готує пародію на Ляшка та заперечує депресію

2 жовтня 2014, 13:09

Андрій Данилко, який незабаром вирушає у світовий тур, вирішив змінити репертуар. Тепер артист пародіюватиме не провідницю чи міліціонера, а політиків, зокрема одіозного Олега Ляшка.

2-го жовтня Данилку виповнюється 41 рік. З цієї нагоди він полетів відпочити на Азорські острови в місто Понта-Дельгадо, пише "Комсомольська правда в Україні".

Після відпочинку Андрій полетить до Німеччини, де почнуться його гастролі. Артист, до речі, запевняє, що не страждає на депресію, незважаючи на чутки.

"Про мене останнім часом ходили чутки, що я чи то п'ю, чи то в депресії. Але це цілком передбачувано. Мене ніде немає на телебаченні. А коли людини нема, то люди починають самі додумувати. Але це все неправда", - зазначив артист.


Данилко на свій день народження поїхав зі столиці

"У мене нормальний творчий настрій. Не можу сказати, що сильно радію, бо стежу за тим, що відбувається. А це радувати не може. Тому я відмовився від зйомок новорічних вогників, від концертів в Росії та Україні... У мене ж гумористичний жанр. І мені здається, що він зараз недоречний. Коли стріляють гармати, музи мовчать", - зауважив Андрій.

Однак паузу у виступах Данилко використав для роботи над новим репертуаром.

"Відтоді як я показував міліціонера і провідницю, багато що в суспільстві змінилося. Змінилися акценти - люди тепер сміються з іншого. Ці тенденції я і спробував відбити у своїй новій виставі, яку готую. Там, наприклад, будуть політичні пародії. Один з моїх нових персонажів - це Олег Ляшко", - розповів Андрій.

Незабаром Данилко пародіюватиме політиків, зокрема "харизматичного" Олега Ляшка

Однак на прем’єру даної вистави варто почекати, бо відбудеться вона лише коли у країні запанує мир.

"Дуже переживаю за Україну, тому почекаю доречного для мого гумору часу. Сердючка, звичайно, заряджає позитивом, але я вважаю, що веселитися поки рано. Тому зараз їду виступати в Європу, в якій все добре", - резюмував Данилко.

Нагадаємо, цього літа Андрій відмовився виступати на конкурсі "Нова хвиля" в Юрмалі.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів