Поки Окунська Парижем гуляла, Власенко досяг бажаного

22 жовтня 2014, 11:39

Поки Наталія Окунська здійснювала мрію своїх чотирьох дітей, гуляючи з ними Парижем, її екс-чоловік адвокат Сергій Власенко зміг переконати опікунську раду в тому, що він хороший батько.

Світлинами з подорожі Наталя поділилася в Instagram, а про виграш Власенка написала у Facebook.

"Я кілька разів у житті піднімалася на Ейфелеву вежу, але особливий материнський кайф я відчула сьогодні, коли змогла підняти до найвищої точки Парижа всіх своїх дітей! Я зробила це :)) Я змогла здійснити ще одну їхню мрію! Тепер я розумію сенс фрази "плювати з високої вежі". Малася на увазі Ейфелева. Що, власне, і роблю на своє минуле", - писала Окунська кілька днів тому.

 Окунська влаштувала дітям Париж, але за які кошти - незрозуміло
 Скандальна матуся здійснила мрію своїх чотирьох дітей від різних батьків

А от буквально 21-го жовтня жіночка повідомила про черговий крок свого екса Власенка.

"Власенко зумів переконати їх (опікунську раду), що він ідеальний батько, а я погана мати, і вони винесли рішення, що Поліна повинна жити два тижні зі мною, сестрою і братами, а два тижні - з ним", - написала Наталя.

 Тепер Поліна має два тижні жити з батьком і два з мамою

"При цьому всьому, опіка звинуватила мене в неповазі до неї, маючи на увазі мою відсутність на засіданні, хоча в цей час я повезла дітей на відпочинок в Париж, всупереч усім перешкодам батька", - зауважила вона.

 Окунська милувалася своїми дітьми у Парижі

"Нагадаю, що три роки тому я виграла в трьох інстанціях рішення про місце проживання дочки зі мною, яке досі ним не оскаржене. Вона завжди знаходиться там же, де перебуваю і я. За всі ці роки Власенко всього кілька разів брав дитину, не цікавився її життям навіть по телефону і зробив все можливе, щоб позбавити її утримання", - заявила багатодітна мати.

Також Окунська розповіла, що коли сказала про рішення опіки Поліні, дівчина обурилася, чому її ніхто не запитав, з ким вона хоче жити.

 Поліна не хоче жити з батьком, але її про це не запитали

Нагадаємо, однією з останніх перемог Власенка було те, що він зробив Окунську винною йому 20 тисяч гривень.

Фото з соцмережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів