Кличко готовий випустити збірку своїх "перлів"

23 жовтня 2014, 11:53

Мер Києва Віталій Кличко зізнався, що може випустити збірку своїх обмовок, з яких постійно знущаються у мережі.

Крім того, Кличко і сам розуміє, що іноді говорить нісенітницю, але виправдовується тим, що потік інформації занадто великий.

Свої постійні "перли" мер прокоментував в ефірі "Радио Вести".

"Через потік інформації у фразі "у мене є два заступника, чотири з яких вже місяць лежать в кабміні" я пропустив слово "подання". І такий резонанс! Але після цього вони там перестали лежати, буквально через кілька днів стали працювати в міській адміністрації. Тож жарт мав ефект", - поділився Кличко.


Він також зауважив, що "чим більше з'являється таких жартів, тим більше приходить розуміння, що критикувати більше нема що, а можна критикувати лише обмовки".

Тож Кличко зізнався, що готовий випустити збірку найпопулярніших своїх висловлювань. А кошти, отримані з продажу, використати для вирішення соціальних потреб міста.

"Упевнений, в Росії збірка користуватиметься колосальною популярністю, там дуже уважно стежать за моєю роботою. Росіянам ми збірку продаватимемо за дорого, за долари. Думаю, ціна на нафту протримається на тому ж рівні", - сказав Віталій.

Кличко готовий випустити збірку власних "афоризмів"

Радіоведучий зауважив, що Кличко іноді нагадує Віктора Черномирдіна, і згадав і російський журнал "Сноб", який вигадав термін Кличкомирдінкі.

"Я був знайомий з Черномирдіним. Не найгірше порівняння", - зазначив мер.

Нагадаємо, обмовки Кличка зібрали та зробили кліп у стилі "няш-мяш".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з YouTube, фото з Facebook Кличка, демотиватори з сайту "Штуки-дрюки"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів