Вольнова розповіла, як розважала військових жартами про груди

24 жовтня 2014, 10:42

Телеведуча і світська діва Світлана Вольнова, як виявилося, бере участь у благодійних концертах для поранених військових.

Жінка навідується до солдатів у всій красі та розважає їх сороміцькими жартами.

Про це Світлана розповіла "Світському життю".

"Як відвідувати військових? Звичайно, в усій красі! Вони хочуть бачити красивих жінок, тому співають тільки дівчата. Ми дуже весело розмовляємо, влаштовуємо такий собі "камеді клаб", - поділилася білявка.

"Я запитую: "Ну, що, хлопці, які вам жінки подобаються? Білявки чи брюнетки?" Хтось кричить "білявки", хтось - "брюнетки", а я кажу: "Я знаю, хлопці, що насправді вам подобаються ті, в кого груди більші!" Тобто жарти трішки солдафонські, але я можу сказати, що важливо, щоб люди посміхалися, це головне", - розповіла Вольнова.

 Вольнова викликає посмішки солдатів жартами про жінок

Як відомо, тривалий час Світлана жила у США. На запитання, чи не виникає зараз бажання поїхати кудись з країни, вона зазначила:

"Звичайно, була спокуса все покинути, повернутися, поплакатися та сидіти там. Але життя йде тут, а там не моє життя, тому тут моє місце. Незважаючи на все, життя триває, ми робимо все, що від нас залежить. Тому їхати я не збираюся, ні за якого заморського принца заміж не збираюся виходити, тому кажу: "Якщо хто хоче - їдьте до нас допомагати тут".

 Світлана запевнила, що не збирається емігрувати

До речі, у коментарі ТаблоID Вольнова зізналася, що нещодавно зрозуміла, чому в неї немає коханого.

"Я зрозуміла, чому у красивих та відомих дівчат не складається особисте життя. Я думаю, вони приваблюють забагато чоловічої уваги, і це часто відлякує від них потенційних чоловіків. Прихильників багато, але той чоловік, з яким хотілося б з’явитися десь, такого чоловіка, на жаль, поки нема. Може, я занадто перебірлива", - поділилася міркуваннями Світлана.

 Навколо Вольнової багато чоловіків, але одного єдиного нема

Також Вольнова трохи розповіла про свою доньку, яка багато років живе закордоном.

"Моя дочка нещодавно знімалася у реаліті-шоу на Лазурному узбережжі... В неї справи, мабуть, краще ніж у мене. Вона спрямована на Європу, вона завжди мислить якимись європейськими цінностями, хоча ми теж спрямовані на Європу. Вона також дуже любить Америку", - зазначила телеведуча.

Наостанок телеведуча повідомила, що нарешті її професійні справи пішли вгору.

"Дуже довго не було роботи, а зараз з’явився проект, пов'язаний з тим, що ми відходимо від російського ринку, і те що робила Росія, ми робитимемо в Україні", - поділилася вона.

Фото з Facebook Вольнової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів