Козловський взявся радити, як досягти кубиків на животі

18 листопада 2014, 12:37

Співак Віталій Козловський останнім часом невтомно хизується своїм торсом, який він ретельно качає у спортзалі.

Крім того, що виконавець регулярно показує тіло в Instagram, він ще й оголився у своєму останньому відео, задля якого, власне, і пітнів у тренажерці.

Після надмірної уваги до кубиків на животі Віталіка, він вирішив розповісти про свій непростий до них шлях крізь дієту та фізичні навантаження.

"Останнім часом мене часто запитують - як я досяг такого результату зі своїм тілом? Деякі кажуть, що це фотошоп, хтось засуджує, мовляв на анаболиках сиджу, виправдовуючи, мабуть, свою лінь, обжерливість і великий живіт))) А я розповім вам істину!" - написав співак у Facebook.


"…Почну з того, що я завжди вважав: щоб був рельєфний прес на животі - треба мати правильні гени (а у мене тато з пузом, і тому в моєму випадку це неможливо). Дивлячись на качків в залі, думав, що тільки хімією можна досягти результату - і вже тільки тоді з'являються кубики", - зазначив Віталік.

Раніше Козловський не вірив у можливість мати такі кубики на животі

Але від так званої хімії Козловського відлякували чутки про те, що вона спричиняє імпотенцію.

"А так як я хочу мати дітей і секс люблю, такий варіант мені не підходить", - зауважив він.

Торік, лікуючи спину, Віталік почав займатися пластикою за методикою Мухтара Гусенгаджіева.

"Щоб стати еластичнішим, необхідно правильно харчуватися, висипатися тощо. Уже тоді почав обмежувати себе в борошняному і жирному. Пізніше я зовсім відмовився від алкоголю. Так! Я не п'ю навіть улюблене вино і шампанське !!! Взагалі не п'ю. Ні грама", - похвалився виконавець.

Заради гарного тіла Козловський відмовився навіть від вина

Крім того, Козловський став системно тренуватися 5-6 разів на тиждень.

"Потім я зовсім відмовився від хлібобулочної продукції. М'ясо? Тільки телятину або курячу/ індичу грудку - і те, варену або парову. Менше солі. Майже перестав їсти цукор і солодке. Перечитав купу різної літератури з інструкціями на тему як правильно сидіти на дієті/сушитися", - поділився Віталік.

Ввечері співак взагалі не їв, мовляв, на ранок результат був краще.

І тепер має те, що має

"Звичайно ж, іноді зривався, особливо в поїздках на концерти - замовляючи собі величезну піцу і з'їдаючи жадібно її цілком, я терзав себе за це. Але, як виявилося, іноді таке робити не те, що можна, а потрібно! Припустимо, хоча б раз-два на тиждень", - зауважив він.

"З часом я звик до того, що обмежую себе в поїданні всього і в будь-який час. Тепер мене абсолютно не спокушають ні хліб з маслом і ковбасою, ні жирна свинина на кістці... Щоб проводити над собою такі експерименти, мені просто знадобилася мотивація - підготувати своє тіло до фотосесії і кліпу, та й просто цікаво було, чи зможу я!" - зізнався Віталік і тепер не може натішитися на себе м’язистого.

Козловський довів собі, що може бути рельєфним і м'язистим, але навіщо ж так низько спускати штани?

Фото з Instagram Козловського та стоп-кадри з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів