Лобода розповіла про засіб від нудьги та свій "богемний шик"

2 грудня 2014, 14:03

Співачка Світлана Лобода на початку найскладнішої для фігури та настрою пори року, вирішила поділитися власними секретами краси.

Свєта розповіла про своє харчування, засіб від нудьги та стиль, який визначає як "богемний шик".

Співачка впевнена, що завдяки внутрішній гармонії з собою і любові до свого тіла можна зберегти ідеальну фігуру на тривалий час.

"Кожна жінка повинна і зобов'язана себе любити і ставитися до свого тіла з турботою. Потрібно бути в гармонії з собою, тому якщо після концерту мені хочеться фаст-фуду, будьте впевнені, що я вирушу саме туди. Найважливіше - це дозволяти собі все, але в прийнятних обсягах", - поділилася співачка.


Світлана не гребує фаст-фудом, але лише коли дуже хочеться

Щодня Лобода їсть виключно здорову їжу. Причому готує для Свєти її мама. Співачка, наприклад, полюбляє рагу та м’ясні страви.

А від будь-яких депресій Лобода рятується спортом.

"Спорт - це найкраща панацея від будь-якої нудьги. Не варто також нехтувати повноцінним 8-годинним сном, прогулянками на свіжому повітрі і активним способом життя", - підкреслила Світлана.

Через досить рухливий спосіб життя та постійні переїзди, Лобода віддає перевагу зручному одягу, який купує у Європі та Америці.

Лобода не розповіла нічого нового, хіба що трохи надихнула інших на заняття спортом

"Там величезний вибір не тільки популярних розкручених брендів, але й дуже стильного одягу від молодих, нікому невідомих дизайнерів", - поділилася Свєта.

"Мій образ в житті і на сцені - це зовсім різні речі. Поза сценою я переважно ношу зручний одяг - майки і джинси, короткі шорти і кеди, люблю стильні аксесуари і красиве взуття. На сцені ж трохи інша історія - тут переважно підбори і яскраве виразне вбрання", - зауважила артистка.

Власний стиль Світлана визначає як богемний шик. Крім того, вона у першу чергу звертає увагу на якість, а не на бренд.

Лобода вважає, що вдягається у стилі богемного шику

"Коли я в Америці, я намагаюся купувати виключно американських дизайнерів, а в Данії або Швеції - місцевих геніїв моди і стилю. Я дуже люблю кричущий кітч, той, який можна сховати. Але є модні будинки, яким я вірна багато років - це "Saint Laurent". "Balmain", "Oscar de la Renta". Я вважаю, що це висока мода в чистому вигляді", - розповіла Лобода.

Фото надані прес-службою співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів