"Міс Україна Всесвіт" повезла до Америки прапор та книгу про Майдан. ФОТО

6 січня 2015, 12:27

У суботу 3-го січня володарка титулу "Міс Україна Всесвіт-2014" Діана Гаркуша полетіла на конкурс "Міс Всесвіт – 2014", який відбудеться 25-го січня у місті Дорал (Флорида, США).

Дівчина, звісно ж, прихопила з собою прапор, який розгорнула вже в аеропорту, аби сфотографуватися з ним та закарбувати цю важливу для неї мить.

Як повідомляє прес-служба, окрім прапору, 21-річна харків'янка повезла сувеніри, національний костюм і конкурсний гардероб.

Діана почала фотографуватися з прапором вже в аеропорті

Також Діана взяла з собою до Америки національний сувенір, який буде виставлено на благодійному аукціоні в допомогу дітям з ВІЛ. Ним стала книга "#EUROMAIDAN-History intheMaking" з автографами її видавців.


В Америці з українкою хотіли сфотографуватися звичайні перехожі

І ще Національний комітет "Міс Україна Всесвіт" підготував сувеніри для всіх учасниць конкурсу - футболки з ексклюзивним принтом, розробленим спеціально для української учасниці. На ньому зображена дівчина в сорочці і національному вінку з білим голубом, знак pacifiс і слоган "Peace is always beautiful".

Футболки з таким принтом Діана подарує усім конкурсанткам

Під час підготовки до конкурсу Діана побувала в Нью-Йорку, де брала уроки дефіле у хореографа-постановника "Міс Всесвіт" Лу Сієра та зробила масштабну фотосесію у зіркового фотографа Фаділя Беріші.

Всього у конкурсі "Міс Всесвіт-2014" візьме участь 89 дівчат з різних країн

Нагадаємо, раніше Діана показала костюм "Нареченої війни", в якому вона представить Україну на конкурсі в Америці.

Фото надані оргкомітетом "Міс Україна Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів